Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Факультет іноземної філології Запорізького національного університету 23 грудня запрошує на День відкритих дверей

Факультет іноземної філології Запорізького національного університету 23 грудня запрошує на День відкритих дверей

15.12.2022 13:55

Двадцять третього грудня факультет іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує всіх охочих завітати на День відкритих дверей у режимі онлайн.

 

Керівництво факультету, його науково-педагогічний склад і студактив звертаються до вступників-2023: «Упродовж заходу майбутні абітурієнти та абітурієнтки, їх батьки та всі запрошені познайомляться із керівництвом факультету та його викладацьким складом, послухають виступи студентства факультету іноземної філології молодших курсів і магістратури. А найцінніше: випускники та випускниці факультету розповідатимуть про своє життя після закінчення факультету іноземної філології Запорізького національного університету, про те, як знання трьох іноземних мов сприяло їх працевлаштуванню та реалізації задумів і мрій. У програмі Дня відкритих дверей – виступ від Приймальної комісії ЗНУ. Буде можливість поставити питання щодо особливостей вступу-2023 та почути корисні поради, отримати фахові консультації .

Дата: 23 грудня 2022 року

Початок: о 15:00

Формат: Zoom-конференція

Ідентифікатор: 3824198318

Код: 4ztEu8

Прямий лінк:

https://us04web.zoom.us/j/3824198318?pwd=TlF4K21kbFJKaVNFTmpzZDNwaVQyUT09

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU