Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організували засідання круглого столу «Екологічні проблеми внаслідок війни в Україні»

У ЗНУ організували засідання круглого столу «Екологічні проблеми внаслідок війни в Україні»

У ЗНУ організували засідання круглого столу «Екологічні проблеми внаслідок війни в Україні»
15.12.2022 10:03 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет наука засідання круглого столу екологічні проблеми наслідки війни

На біологічному факультеті здобувачі/ки ступеня вищої освіти, 2 магістерського рівня спеціальності 101 Екологія та охорона навколишнього середовища, за ініціативи науково-педагогічного складу факультету, який забезпечує цю освітньо-професійну програму, взяли участь у засіданні круглого столу «Екологічні проблеми внаслідок війни в Україні», в рамках якого було визначено кращих знавців екології.

 

Головною метою заходу був аналіз чинників війни, які зумовлюють негативні зміни в екологічній мережі України. Модераторами виступили магістри/ки Єременко Тетяна та Свердленко Дмитро. Широке коло екологічних проблем постане перед екологами в процесі відновлення економіки після Перемоги України в війні, зазначив в вітальному слові до учасників/ць професор Олександр Федорович Рильський.

Кращими визнано доповіді, які розкрили суть проблем впливу війни на екологію Запорізького краю. Максим Пирхов визначив негативний вплив війни на ґрунти, Вікторія Гуразда та Олександр Кононов зосередили увагу на негативних змінах в атмосфері внаслідок військових дій, Свердленко Дмитро та Анастасія Гранкіна відзначили кризу ядерної енергетики в Україні внаслідок війни, а Чемеріс Ілля  акцентував увагу на екологічних катастрофах, спричинених армією. Ці доповіді мали змістовний характер і викликали інтерес і жваве обговорення, як з боку науково-педагогічного складу, так і здобувачів/ок ступеня вищої освіти першого (бакалаврського) рівня. Кращих екологів обирала комісія в складі: гарантка освітньої-професійної програми, в.о. завідувачки кафедри, доцентка, к.б.н. Воронова Наталія Валентинівна, професор, доктор біологічних наук Рильський Олександр Федорович та доцентка, кандидатка біологічних наук Костюченко Наталія Іванівна.

Запрошені на засідання круглого столу здобувачі/ки вищої освіти біологічного факультету, відзначились активною соціальною позицією та вмінням дискутувати в науковій галузі (особливо другий курс). Майбутні випускники/ці освітньої програми забезпечуватимуть відновлення екологічної безпеки нашої країни . Такі заходи допомагають краще зрозуміти суть нових проблем і задачі, які їм вирішувати, як професіоналам.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини