Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі управління персоналом і маркетингу відбувся успішний захист кваліфікаційних магістерських робіт

На кафедрі управління персоналом і маркетингу відбувся успішний захист кваліфікаційних магістерських робіт

На кафедрі управління персоналом і маркетингу відбувся успішний захист кваліфікаційних магістерських робіт
16.12.2022 16:23 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет магістратура освітній процес захист кваліфікаційних робіт працевлаштування

Шістнадцятого грудня на кафедрі управління персоналом і маркетингу економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) магістранти й магістрантки денної та заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», ОП «Управління персоналом і економіка праці» успішно захистили кваліфікаційні роботи.

 

Серед присутніх на засіданні екзаменаційної комісії були представники й представниці бізнесу, зокрема голова комісії Олег Шпиковський, начальник відділу кадрів ПАТ «Запоріжсталь». Він вступним словом розпочав захисти та відзначив надзвичайно велике бажання слухачів і слухачок магістратури щодо проходження захисту та отримання освіти, попри важкі умови согодення. Він побажав присутнім оптимізму й успішного захисту. До привітань приєдналася декан економічного факультету, професорка Алла Череп, завідувач кафедри, професор Микола Іванов і членкині екзаменаційної комісії: доцентка Вікторія Малтиз і професорка Валентина Гельман. Вони теж надала настанови магістрантам і магістранткам щодо успішного проходження захисту. Також закликали присутніх максимально продемонструвати набуті під час навчання у виші знання та вміння, щоб отримати позитивні оцінки. Професорка Ірина Дашко (нормоконтролерка) зазначила, що всі роботи відповідають вимогам вищої школи та рекомендуються до захисту перед екзаменаційною комісією.

Комісія зауважила, що майбутні магістри й магістерки обрали надзвичайно актуальні теми. Кожна робота має вагому наукову новизну та практичне значення щодо отриманих результатів. Це приємно вразило екзаменаційну комісію. Зокрема, у дослідженнях магістранти й магістрантки пропонували оновлену систему адаптації для ПАТ «Запоріжсталь», яка враховує сучасні умови, удосконалену систему мотивації, розробку мотиваційного профіля співробітників/ць розробку грейдової системи, удосконалену систему управління персоналом, етапи стратегічного управління персоналом. А також – заходи щодо підвищення ефективності діяльності, шляхи підвищення ефективності системи підбору персоналу тощо. Для досліджень магістранти й магістрантки обрали такі підприємства, які дійсно намагаються побудувати ефективну діяльність, незважаючи на негативний вплив зовнішніх факторів і потребують провідних нововведень, впроваджень задля реалізації своєї діяльності в сучасних економічних умовах, серед них: ПАТ «Запоріжсталь», ТОВ «НЕСТЛЕ УКРАЇНА», КНП «МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №5» ЗМР», ТОВ «ІКЕА Р.УКР.», ТОВ «РЕД БУЛЛ УКРАЇНА». Варто зазначити, що деякі роботи отримали рецензію від зовнішніх рецензентів/рецензенток і підприємств. У цих рецензіях зазначалося, що кваліфікаційна робота магістра/магістерки дійсно відрізняється науковою новизнуою, котра має практичне значення. Її можна використати в діяльності підприємства з метою удосконалення системи управління персоналом, а це – дуже позитивно.

Також необхідно відзначити, що більшість уже працевлаштовані за спеціальністю. Крім того ті здобувачі/здобувачки освіти, які вимушено виїхали за кордон, зуміли успішно себе реалізувати за здобутою професією та працюють в інших країнах рекруторами, інспекторами-кадровиками. Серед них – Владлена Сєрова й Вікторія Місюра, які наголосили на тому, що здобуті під час навчання знання й навички допомогли їм будувати кар’єру й в інших країнах.

Магістри й магістрантки кафедри управління персоналом і маркетингу успішно захистили кваліфікаційні роботи. Кафедра привітала випускників і випускниць, побажала їм успіху в подальшому працевлаштуванні, реалізації себе в здобутій професії, кар’єрного зростання та продуктивної праці.

Вікторія Малтиз,

доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини