Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті провели online-зустріч для вступників

На історичному факультеті провели online-зустріч для вступників

На історичному факультеті  провели online-зустріч для вступників
20.12.2022 11:24 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет історичний факультет день відкритих дверей відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування історія України всесвітня історія міжнародні відносини

Шістнадцятого грудня відбувся online-захід «Зустріч з історичним» для старших класів від історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

На початку зустрічі заступниця декана з профорієнтаційної роботи Ірина Савченко акцентувала на варіативності освітніх можливостях історичного факультету. Згодом слово взяв декан факультету, професор Володимир Мільчев. Він презентував майбутнім абітурієнтам/кам можливості та переваги навчання на історичному факультеті.

Упродовж  заходу викладачі/ки факультету: доцентка кафедри історії України Тетяна Савчук, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Станіслав Черкасов, викладач кафедри новітньої історії України Юрій Щур розкрили майбутнім абітурієнтам/кам особливості та переваги навчання за кожною з освітніх програм історичного факультету. Майбутні студенти й студентки отримали детальну інформацію про можливості професійної реалізації випускників та випускниць всіх спеціальностей факультету, як підготуватися до вступу та дізналися про переваги в навчанні.

Викладачі та викладачки презентували спеціальності та освітні програми історичного факультету, а саме: 032 "Історія та археологія" (освітні програми: "Історія", "Історія та політика", "Діджитал-історія"), 014.3. "Середня освіта. Історія" та 291 "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" (освітні програми: "Міжнародні відносини", "Країнознавство"). Голова студентської ради історичного факультету Аліна Килимчук познайомила майбутніх вступників із цікавинками студентського життя на факультеті.
Майбутні студенти/ки отримали детальну інформацію про можливості професійної реалізації випускників та випускниць всіх спеціальностей факультету, як підготуватися до вступу та дізналися про переваги в навчанні. Зустріч закінчилася на позитивній ноті - Запорізький національний університет чекає на майбутніх вступників 2023 року, незважаючи на цей складний рік, однак віра в перемогу та світле майбутнє України допоможе нам в цьому. Для тих вступників, які з технічних причин не змогли доєднатись до «Зустрічі з історичним» його запис завантажили за лінком:

https://www.youtube.com/watch?v=2HiGXzdwdE8&t=147s


Підготував матеріал історичний факультет
До роботи над публікацією також долучилася студентка факультету журналістики Ганна Мала

Фото із заходу за лінком:
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.882645536510119

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини