Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет ЗНУ – серед учасників всеукраїнського освітнього проєкту з підготовки правників

Юридичний факультет ЗНУ – серед учасників всеукраїнського освітнього проєкту з підготовки правників

Юридичний факультет ЗНУ – серед учасників всеукраїнського освітнього проєкту з підготовки правників
22.12.2022 12:47 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет проєктна діяльність освітній процес освітні інновації формування практичної компетентності гостьовий онлайн-лекторій

Днями майже у всіх регіонах України відбулося підбиття підсумків Всеукраїнського освітнього проєкту «ГОСТЬОВИЙ ОНЛАЙН-ЛЕКТОРІЙ “АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ”», який тривав у період із 01 вересня до 30 листопада 2022 року. У рамках цього проєкту Запорізький регіон представили науковці й науковиці юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Ідею реалізації проєкту підтримав Департамент освіти і науки Запорізької обласної військової адміністрації.

Метою заходу його організатори й організаторки вбачали об’єднання зусиль учених, фахівців і фахівчинь з адміністративного права різних регіонів України, безпосередньо залучених до освітнього процесу у вітчизняних закладах вищої освіти, для проведення авторських онлайн-лекцій із використанням інноваційних освітніх методик з освітнього компоненту «Адміністративне право України» для здобувачів і здобувачок вищої освіти спеціальністю 081 «Право». А також – для поширення позитивних освітніх практик викладання дисципліни «Адміністративне право України» у закладах вищої освіти.
Упродовж трьох місяців понад дві тисячі студентів і студенток мали унікальну можливість прослухали лекції відомих правників від майже всіх провідних вітчизняних освітніх шкіл. Крім того, юристи та юристки-практики також долучилися до проєкту й висвітили практичні аспекти застосування положень новітнього законодавства в період дії правового режиму воєнного стану. В умовах докорінного реформування вітчизняної правничої освіти, а отже, нагальної потреби держави в підготовці правників, які активно долучаться до процесів відбудови України у повоєнний період, захисту прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії проти нашої держави, впровадження інновацій в освітній процес та обмін й поширення позитивний освітніх практик набувають особливого значення.
Сертифікати й подарунки представникам і представницям ЗНУ вручила директорка Департаменту освіти і науки Запорізької обласної військової адміністрації Людмила Бухаріна. Вона відзначила інноваційність проєкту, його практичну значимість для якісної підготовки правників у сучасних умовах, а також доцільність впровадження відповідної практики й її урізноманітнення.
Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини