Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До 30-річчя перемоги команди «Надія ЗНУ» в Чемпіонаті України у виші відбудеться товариський матч

До 30-річчя перемоги команди «Надія ЗНУ» в Чемпіонаті України у виші відбудеться товариський матч

До 30-річчя перемоги команди «Надія ЗНУ» в Чемпіонаті України у виші відбудеться товариський матч
23.12.2022 17:47 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет спортивно-оздоровчий комплекс мініфутбол товариський матч Надія ЗНУ

Двадцять шостого грудня Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує всіх шанувальників спорту завітати на товариський матч із мініфутболу. Це – не звичайний спортивний поєдинок, а справжнє свято для всіх, хто любить футзал і вболіває за відому запорізьку команду «Надія ЗНУ».

Її довгий спортивний шлях відзначений багатьма яскравими перемогами. Серед них – перемога в Чемпіонаті України з мініфутболу в 1992 році. Саме на честь 30-ї річниці з цієї важливої дати в ЗНУ організовують спортивний захід, на який запрошують усіх охочих. Попри всі складнощі воєнного часу спортсмени, серед яких будуть ветерани команди, котрі свого часу принесли їй чимало перемог, із радістю подарують своїм шанувальникам захопливу гру. Водночас найкращим дарунком для них стане підтримка всіх, хто завітає на матч.
Захід проходитиме з дотриманням усіх правил безпеки. На території студмістечка ЗНУ діють обладнані відповідно до всіх правил укриття.
Дата: 26.12.2022
Час: 13:00-15:00
Місце: спортивно-оздоровчий комплекс Запорізького національного університету, перший поверх, ігрова зала

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини