Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Центр післядипломної освіти ЗНУ запрошує на курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів та викладачів інших напрямів

Центр післядипломної освіти ЗНУ запрошує на курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів та викладачів інших напрямів

01.06.2023 09:20

Центр післядипломної освіти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно співпрацює з департаментом спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради. На базі центру підвищували свою кваліфікацію 76 осіб за програмою «Сучасні аспекти теорії та методики спортивного тренування» (75 академічних годин 2,5 ЕКТС).

 

Варто відзначити, що підготовку здійснюють науково-педагогічні працівники і працівниці факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму. У рамках програми розглядаються такі теми: «Функціональна діагностика у фізичному вихованні та спорті» (лекторка – доцентка кафедри фізичної культури і спорту  Симонік А.В.); «Фізична підготовка спортсменів» (лекторка – професорка кафедри фізичної культури і спорту  Караулова С.І.). Зміст тем «Техніко-тактична підготовка» та «Медико-біологічне забезпечення підготовки спортсменів»  розкриває  доцент кафедри фізичної культури і спорту Пономарьов В.О.; аспекти психологічної підготовки спортсменів викладає доцентка кафедри фізичної культури і спорту  Царенко К.В.

Представники/ці вишу та всі охочі можуть продовжити освіту та пройти курси підвищення кваліфікації, семінари, тренінги чи майстер-класи за різними напрямами. Із запитаннями та для отримання інформації щодо курсів підвищення кваліфікації звертайтеся до центру післядипломної освіти ЗНУ: м. Запоріжжя, вул. Жуковского 55а, навчальний корп. № 6, ауд. 110.

Телефон: (061)289-41-46

Сайт центру: http://sites.znu.edu.ua/cpo/

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU