Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вступники дізналися про переваги навчання на юридичному факультеті

У ЗНУ вступники дізналися про переваги навчання на юридичному факультеті

У ЗНУ вступники дізналися про переваги навчання на юридичному факультеті
27.12.2022 08:56 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування День відкритих дверей вступ-2023

Двадцять четвертого грудня юридичний факультет Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрічав абітурієнтів й абітурієнток та їхніх батьків на онлайн-заході День відкритих дверей.

 

Незважаючи на дистанційний формат зустрічі, атмосфера була дуже теплою й дружньою. Майбутні вступники долучились до заходу через платформу Zoom і дізнались багато актуальної інформації про особливості освітнього процесу на факультеті, вони поспілкувавшись із адміністрацією, науково-педагогічним колективом і студактивом. До учасників/ць зустрічі звернувся заступник декана з профорієнтаційної роботи Михайло Ларкін. Він повідомив, що Запорізькому національному університету у 2022 році виповнилось 92 роки, та наголосив на тому, що кваліфіковані фахівці й фахівчині в галузі юриспруденції користуються неабияким попитом на ринку праці. «Важливою умовою навчання наших студентів і студенток є практична підготовка. Ми приділяємо цьому значну увагу і, починаючи з другого курсу, вони проходять практику на базі різних установах й організаціях, які пов’язані з правничою діяльністю. Це – суди, правоохоронні органи, прокуратура, нотаріат. Практика – важливий етап навчання на юридичному факультеті», – наголосив Михайло Олександрович.

Про структуру та діяльність факультету, його матеріально-технічну базу, потужний кадровий склад, зв’язки з закордонними закладами вищої освіти, успішно пройдену акредитацію, а також – про успіхи студентів/ок і випускників/ць розповіла декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць. Вона детально описала переваги здобуття вищої освіти на юридичному факультеті Запорізького національного університету. На організації навчання на першому курсі, викладанні дисциплін та на практичному компоненті, потужних базах практики закцентували увагу завідувачка кафедри історії і теорії держави та права Лариса Удовика та завідувачка кафедри кримінального права та правосуддя Юлія Пирожкова. Привітавши учасників/ць заходу та окресливши переваги навчання на юридичному факультеті, доцентка кафедри адміністративного та господарського права Ія Пелех зазначила, що наука в сучасному суспільстві грає важливу роль в багатьох галузях життя. Вона наголосила на тому, що студенти й студентки мають можливість займатися науковою діяльністю, проводити наукові дослідження тощо. Також Ія Василівна зосередила увагу присутніх на актуальності освітніх програм. Про студентське життя, розвиток професійних навичок й активності, зокрема соціальні та дозвіллєві, факультету розповіла голова студентської ради юридичного факультету Запорізького національного університету Крістіна Васильєва.

Майбутні абітурієнти й абітурієнтки ділилися враженнями, ставили актуальні для них запитання про навчання на факультеті, проходження практики, можливість переведення на бюджетну форму навчання, а також написали свої email-адреси в чаті Zoom для можливості запрошення на майбутні конференції, тренінги та інші заходи від факультету. Організатори й організаторки подякували гостям зустрічі за увагу й активність, повідомили про можливість зв’язку через контакти адміністрації, які можна знайти на сайті університету: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

Також представники та представниці юридичного факультету висловили сподівання зустріти абітурієнтів й абітурієнток вже як студентів і студенток наступного навчального року.

Анна Луценко

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини