Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтерство ЗНУ долучилося до тренінгу з тактичної медицини

Волонтерство ЗНУ долучилося до тренінгу з тактичної медицини

Волонтерство ЗНУ долучилося до тренінгу з тактичної медицини
27.12.2022 09:03 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія центр інтенсивного вивчення іноземних мов тактична медицина тренінг

Двадцять четвертого грудня на базі Навчально-тренувального центру тактичної медицини «КоЛеСо» проходив тренінг із тактичної медицини (так звана «домедична допомога»). У ньому взяли участь викладачки Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Анастасія Неманежина (факультет соціальної педагогіки та психології) та Варвара Петросова (Центр інтенсивного вивчення іноземних мов), а також – студенти й студентки СПП спеціальності 053 «Психологія» та волонтери центру психологічної підтримки «АТЛАНТ».

 

Інструктори та інструкторки навчали присутніх «азам» домедичної допомоги за протоколами TCCC. Навички першої медичної допомоги відпрацьовували на практиці. Йдеться про накладання турнікета на верхні та нижні кінцівки, тампонаду рани гемостатичною пов’язкою, відкриття дихальних шляхів, стабільне бокове положення постраждалого.

На думку представників і представниць ЗНУ, нові знання та вміння, отримані під час тренінгу, однозначно будуть корисними, як при роботі з військовослужбовцями так і в цивільному житті. Вони вдячні організаторам тренінгу за можливість здобути актуальні практичні компетентності. Більше дізнатися про Навчально-тренувальний центр тактичної медицини «КоЛеСо» можна за лінком:

https://www.facebook.com/koleso.zp

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини