Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП привітали з ювілеєм старшого викладача кафедри акторської майстерності Миколу Квєткова

На факультеті СПП привітали з ювілеєм старшого викладача кафедри акторської майстерності Миколу Квєткова

На факультеті СПП привітали з ювілеєм старшого викладача кафедри акторської майстерності Миколу Квєткова
27.12.2022 17:41 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія кафедра акторської майстерності ювілей

Двадцять сьомого грудня колектив факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) привітав із ювілеєм старшого викладача кафедри акторської майстерності Миколу Квєткова. Науково-педагогічний склад кафедри та студентство висловили вдячність шановному ювіляру за невтомну працю, за підтримку молодих талантів у їхніх перших кроках до розкриття своїх здібностей і побудови в майбутньому творчої кар’єри.

У 2005 р. Микола Миколайович закінчив Одеську державну музичну Академію імені А.В. Нежданової. Він отримав диплом про повну вищу освіту за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобув кваліфікацію оперного, концертного співака, викладача. У Запорізькому національному університеті шановний ювіляр працював із 2006 року викладачем за сумісництвом, а з 2008 р. – на основній роботі. Він викладає слухачам і слухачкам освітньої програми «Театральне мистецтво» такі важливі для їхньої майбутньої кар’єри дисципліни, як: «Вокал», «Вокальний ансамбль», «Сольний спів», «Постановка голосу», «Історія кінематографу».
Водночас Микола Квєтков дбає про підвищення своєї наукової та освітянської кваліфікації .У 2013 році він закінчив навчання в аспірантурі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Тема його дисертаційної роботи – «Історико-теоретичні аспекти регіонального музичного життя (на прикладі Запорізького краю другої половини XX – початку XXI століття)». Він бере активну участь у міжнародних, регіональних та університетських науково-практичних конференціях та публікує статті в наукових збірниках. Водночас займається навчально-методичною роботою: Серед іншого, у 2012 році випустив методичні рекомендації для студентів і студенток спеціальності «Театральне мистецтво» з дисципліни «Історія світового та вітчизняного кіномистецтва», а у 2014 році – методичні рекомендації для виконання самостійної роботи для студентства освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» напряму підготовки «Театральне мистецтво» з дисципліни «Вокал».
Також Микола Миколайович знаходить час для активної концертної діяльності в Запорізькій обласній філармонії, де співпрацює з Запорізьким симфонічним оркестром, козацьким ансамблем пісні та танцю «Запорожці», а також виступає як сольний виконавець. У його репертуарі – багато різноманітних сольних концертних програм класичного та сучасного спрямування, із якими він побував на гастролях у багатьох містах України, зокрема Запорізької області. За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами/ками та з нагоди 25-річчя від дня заснування факультету СПП та 15-річчя кафедри акторської майстерності нагороджений його свого часу відзначали почесними грамотами ректорату ЗНУ.
У цей святковий день керівництво факультету, колеги ювіляра, студенти та студентки скористалися нагодою засвідчити йому глибоку подяку й щиру вдячність і побажати йому довгих плідних років натхненної праці задля подальшого розвитку кафедри акторської майстерності, вдалої реалізації всіх планів і задумів, талановитих студентів і студенток і вірних друзів й однодумців поруч. Також шановному Миколі Миколайовичу зичать, аби наступний рік приніс здійснення всіх мрій і, найважливіше, став переможним для всієї України.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини