Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда «Надія ЗНУ» перемогла в ювілейному товариському матчі з футзалу

Команда «Надія ЗНУ» перемогла в ювілейному товариському матчі з футзалу

Команда «Надія ЗНУ» перемогла в ювілейному товариському матчі з футзалу
28.12.2022 14:14 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет спортивно-оздоровчий комплекс футзал товариський матч перемога свято

Двадцять шостого грудня в спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся товариський матч, присвячений 30-річчю перемоги легендарної студентської команди «Надія ЗНУ» в чемпіонаті України з мініфутболу. Цього дня, як і тоді, на полі зустрілися дві команди – «Надія ЗНУ» (Запоріжжя) та «Механізатор» (Дніпро). До їхнього складу увійшли ветерани футзалу.

 

За плечима обох команд – довгий і яскравий спортивний шлях, відзначений багатьма перемогами. Студентська команда, яка сьогодні носить назву «Надія ЗНУ», запам’яталася вболівальникам як призерка першого чемпіонату незалежної України з мініфутболу 1992 року. Одним із фундаторів успіху 30 років тому в складі запорізької «Надії-ЗНУ» був Олександр Яценко. У сезоні 1991/92 років він став найкращим бомбардиром чемпіонату країни, забивши 28 голів.

Під час урочистого відкриття матчу його учасників та гостей привітали начальниця Управління молоді фізичної культури та спорту ОВА Наталія Власова, в.о. ректора Запорізького національного університету Микола Фролов, директор спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас, начальник Запорізького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрій Шепель, голова Запорізької обласної асоціації футболу Віктор Межейко та колишня декан на той час факультету фізичного виховання ЗНУ, професорка Світлана Волкова.

У своєму виступі Микола Фролов наголосив, що ЗНУ протягом багатьох років свого існування підтримує славетні традиції Запорізького краю. І сама команда «Надія ЗНУ» неодноразово доводила свої лідерські позиції на мініфутбольній арені. Через пандемію Covid-19 та збройну агресію рф в Україні останні кілька років відбулося зниження спортивної активності в університеті. Проте після Перемоги України обов’язково поновлять свою діяльність і продемонструють нові здобутки спортивні колективи університету, які відновлять позицію Запоріжжя як столиці ігрових видів спорту. Почесні гості також висловили вдячність організаторам й організаторкам спортивного заходу.

На цю зустріч завітав і незмінний уже протягом 35 років засновник й головний тренер команди «Надія ЗНУ» Юрій Арестенко, який нині боронить Україну на Донецькому напрямку. Він передав свої вітання з передової бійцям спортивного фронту. А також в інтерв’ю медійникам «Суспільного Запоріжжя» зауважив, що такі зустрічі між ветеранами запорізької «Надії ЗНУ» та дніпровським «Механізатором» відбуваються кожні 10 років: «Я такий матч організовував і на 10, і на 20, і на 30 річницю. Думаю, будемо проводити такий захід і на 40, і на 50 років».

А поки що колективом керує другий тренер команди – Олександр Гусєв. Головою суддівської колегії цього матчу став суддя національної категорії й арбітр Запорізької обласної федерації футболу Володимир Біляєв, який теж був тренером команди до початку 2000 років. Участь у товариській зустрічі взяли близько двох десятків спортсменів. Під час гри вони потішили глядачів/ок яскравою та майстерною боротьбою, забивши десять голів. Більше поталанило цього разу запорізьким спортсменам: ветерани «Надії ЗНУ» перемогли гостей із рахунком 6:4. Автором переможних чотирьох голів став багаторічний капітан збірної України з футзалу Тарас Ванярха.

Наприкінці матчу від імені державних і спортивних структур вручили нагороди, подяки та пам’ятні подарунки тренерам, представникам суддівської колегії та учасникам командної зустрічі. Крім того, усіх присутніх у залі привітали з новорічними святами учасники й учасниці вокальної студії «Кантилена» центру культури ЗНУ.

Про славетну історію команди «Надія ЗНУ»  можна більше дізнатися за лінком:

https://bit.ly/3FRcuUs

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини