Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ обговорили важливі питання організації освітнього процесу

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ обговорили важливі питання організації освітнього процесу

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ обговорили важливі питання організації освітнього процесу
28.12.2022 08:57 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Фаховий коледж бізнесу харчові технології педагогічна рада освітній процес адаптація першого курсу практичне навчання

Днями у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували завершальне у 2022 році засідання педагогічної ради. Присутні на заході обговорили низку важливих питань, що стосуються організації освітнього процесу.

Під час заходу у рамках порядку денного розглянули результати діагностики адаптації першого курсу. На жаль, цього року студентство коледжу не приступило до офлайн-освіти, а отже, процес адаптації не був цілком повноцінним. Однак практична психологиня коледжу Марина Желтова провела онлайн-опитування, яке дало змогу оцінити переваги та недоліки в організації онлайн-освіти в коледжі та висвітлило ті важливі завдання, на які потрібно звернути увагу задля організації якісного й ефективного освітнього процесу. Про стан висвітлення інформації на офіційному web-сайті коледжу, згідно з ліцензійно-акредитаційними вимогами, доповіла завідувачка навчально-методичного кабінету Ольга Кіппа. Вона висвітлила проблемні питання організації онлайн-освіти та наголосила на обов’язкових до виконання вимогах на наступний навчальний семестр.
Про стан методичного забезпечення викладання дисциплін освітньо-професійної програми «Товарознавство та комерційна діяльність» доповідала голова циклової комісії «Маркетингу, торгівлі та біржової діяльності» Світлана Гроха. Доповідачка наголосила на важливості та необхідності методичного забезпечення в електронному варіанті. Завідувачка практикою Наталія Воронько доповіла про стан і результати професійно-практичної підготовки здобувачів освіти. У її виступі йшлося про особливості організації практичного навчання, про навчальну та технологічну практику за всіма спеціальностями. Вона, зокрема розглянула труднощі в проведенні практики, пов’язані із воєнним станом в країні. Загалом на засіданні педагогічної ради коледжу обговорили важливі питання організації освітнього процесу та затвердили проєкти рішень щодо його вдосконалення.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини