Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики урочисто вручили дипломи випускникам й випускницям магістратури

На факультеті журналістики урочисто вручили дипломи випускникам й випускницям магістратури

На факультеті журналістики урочисто вручили дипломи випускникам й випускницям магістратури
30.12.2022 09:10 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики свято вручення дипломів магістрам

Двадцять дев’яте грудня для ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) стало справді знаменним днем, адже родина факультету журналістики випустила в доросле життя своїх вихованців.

Урочистий захід відбувся за підтримки проректора з наукової роботи ЗНУ Геннадія Васильчука, який привітав випускників із цим чудовим святом у їхньому житті й наголосив на тому, що випускники факультету повинні бути патріотами не лише країни, але і своєї справи, особливо в такий непростий час. Геннадій Миколайович побажав кожному берегти себе в роботі в екстремальних умовах та у спробах донести інформацію до суспільства. Декан, якого частіше називають наставником, батьком та легендою факультету, Віктор Костюк звернувся до випускників, більшістьі з яких знає ще з першого курсу бакалаврату, а з деякими він познайомився на заняттях в аудиторії вже в магістратурі. Віктор Володимирович згадав цікаві історії зі спілкування з кожним із магістрів, чудові захисти дипломних проєктів, де студенти показали високий рівень підготовки наукових робіт. Також подякував за їхню активну громадську позицію та волонтерську діяльність. Не оминув декан подякою і батьків випускників, оскільки завжди наголошує на тому, що у вихованні гідного професіонала своєї справи беруть участь не лише викладачі, але й родини. Віктор Володимирович пообіцяв підтримувати цей міцний звʼязок з уже випускниками й надалі.
Заступниця декана з навчальної роботи Наталія Романюк похвалила випускників за те, що вони в такий непростий час усе-таки змогли отримати очікуваний і бажаний диплом магістра. А це – лакмусовий папірець, що вказує на цілеспрямованість, самовідданість, невпинну працю та рівень впевненості в собі й у завтрашньому дні. Наталія Василівна побажала, щоб доля дарувала невичерпну енергію для здійснення всього задуманого, а отримані на факультеті журналістики знання та вміння стали плідним підґрунтям для нових успіхів і досягнень.
Завідувачка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Віта Березенко своє привітання почала з того, що кожен випускник факультету журналістики – уже медійна особистість, а мати дипломи магістра ЗНУ – це персональний бренд. Віта Віталіївна попросила не забувати про те, що реклама та позиціонування зараз дуже на часі, оскільки країна потребує креативних людей, які б розповідали про життя та реалії українців, популяризували національні ідеї та підтримували образ героя ЗСУ та нації загалом.
Завідувачка кафедри журналістики Людмила Чернявська приєдналася до привітань і подякувала присутнім на заході за те, що в такий непростий для країни період, особливо в умовах багатогодинної повітряної тривоги, вони все-таки приїхали на зустріч із факультетом! І доля їм усміхнулася – відбій тривоги збігся з початком святкового заходу – вручення дипломів магістра. Також Людмила Віталіївна запросила випускників і випускниць магістратури продовжити навчання в аспірантурі ЗНУ.
Кураторка груп усіх освітніх програм Олена Усманова подякувала вчорашнім студентам і студенткам за досвід спілкування з ними, за допомогу в подоланні труднощів, пов'язаних з онлайн-навчанням. Олена Вікторівна згадала, як працювала зі студентами ще на попередньому освітньому рівні – бакалавраті, а тому для неї це – подвійне свято, оскільки вона випускає своїх студентів, кураторкою яких була протягом шести з половиною років. Окремо подякувала тим студентам, із якими познайомилася вже на першому курсі магістратури, за те, як легко було знайти спільну мову та проводити кураторські години, навіть в онлайн-форматі.
До привітань від імені студактиву також приєдналася голова студради Євгенія Таранченко. Вона побажала випускникам не зупинятися на досягнутому, стати гідним прикладом для ще бакалаврів та гордо нести звання магістра факультету журналістики ЗНУ. Наприкінці заходу на факультеті було зроблене спільне фото, але не лише зі студентами та викладачами, але й, за традицією, з батьками та рідними випускників. Це ще раз нагадує про те, що кожен студент – це частина великої родини журфаку!
Наталія Лебідь,
заступниця декана з виховної роботи
факультету журналістики


Фото: Антон Осадчук,
Центр культури ЗНУ,

Валерія Константинова,
факультет журналістики


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини