Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває профорієнтаційна робота філологічного факультету

У ЗНУ триває профорієнтаційна робота філологічного факультету

У ЗНУ триває профорієнтаційна робота філологічного факультету
30.12.2022 10:15 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти вступ-2023 Національний мультипредметний

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення заступниці директора ліцею Оксани Яценко доцентка кафедри української літератури філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бакаленко та викладачка кафедри українознавства Олена Шульга завітали на «віртуальну гостину» до Хортицького академічного ліцею. Вони зустрілися з 11 класами. Цьогорічних випускників і випускниць хвилюють питання успішного проходження Національного мультипредметного тесту, особливостей вступу до закладів вищої освіти, вибору майбутньої професії. Ці теми стали предметом обговорення у віртуальній аудиторії.

На початку заходу викладачка кафедри українознавства Олена Шульга розповіла школярству про освітні програми філологічного факультету. Це – «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Слов’янський переклад (польський) та міжкультурні комунікації» та «Прикладна лінгвістика». Розповіді про особливості та переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентства, можливості працевлаштування, захоплююче та насичене подіями студентське життя, «історії успіхів» випускників і випускниць факультету, серед яких – багато вчителів і вчительок ліцею, переконали старші класи в можливостях професійної реалізації після завершення навчання в ЗНУ в різних галузях суспільного життя.
Доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко презентувала учнівству особливості цьогорічної вступної кампанії та національного мультипредметного тесту (НМТ). Вона звернула увагу на офіційні джерела з достовірною та актуальною інформацією про блоки удосконаленого національного мультипредметного тесту (НМТ) та новели вступної кампанії 2023 року. Йдеться про сайт Українського центру оцінювання якості освіти:
https://testportal.gov.ua/
сайт Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти:
https://dneprtest.dp.ua;
сайт Запорізького національного університету:
https://www.znu.edu.ua/
Актуальними були й практичні поради щодо підготовки до написання тесту з української мови (підручники та посібники, лінки на сайти, youtube-канали, блоги відомих учителів/ок, онлайн-тести). Зацікавили старші класи й можливості визначити свій рівень знань та краще підготуватись до НМТ від Запорізького національного університету. Зокрема, їм розповіли про безкоштовний пробний мультипредметний тест, реєстрація на який триває з 01 грудня 2022 року до 22 січня 2023 року за лінком:
https://docs.google.com/forms/d/1cSFbykvdA1ojnsJXGzzJ9tz9yy7MkyFhl6hDkjAQnvU/edit?ts=63807be7
Йшлося і про 4-місячні курси підготовки до національного мультипредметного тесту. Реєстрація – за лінком:
https://docs.google.com/forms/d/1Ywcb5SE9UsiAubvJ1nfjw7UGvY4EZ2JuTPyW2fxRdTw/edit?ts=637fc126
А філологічний факультет запропонував долучатись до чат-боту «Абетка вступника філологічного факультету», що допоможе швидко знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію про освітні програми філологічного факультету ЗНУ, лайфґаки підготовки до написання НМТ, і, звичайно ж, про вступну кампанію 2023 року.

Дізнатися більше можна за лінком:
abetkavstupnika2022_bot?
Завершилась зустріч відповідями на питання майбутніх абітурієнтів й абітурієнток. Ця зустріч була не останньою, з керівництвом закладу домовились про майбутню співпрацю, а старші класи радо вітатимуть у стінах філологічного факультету. Викладачки факультету подякували заступниці директора ліцею Оксані Яценко за організацію зустрічі, а освітянам й освітянкам навчального закладу – за якісну й професійну підготовку випускників і випускниць, серед яких є й студентство Запорізького національного університету. «Запорізький національний очікує саме на вас, випускники й випускниці 2023 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!» – із такими словами представниці вишу звернулися до 11 класів.

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2023 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:
Сайт філологічного факультету
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments
Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221
Telegram: https://t.me/philologists_znu
Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/
https://www.instagram.com/filfak.znu/
Чат-бот в Telegram: @abetkavstupnika2022_bot

Філологічний факультет

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини