Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики навчає старші класи шкіл медіаграмотності

Факультет журналістики навчає старші класи шкіл медіаграмотності

Факультет журналістики навчає старші класи шкіл медіаграмотності
30.12.2022 11:56 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти медіаграмотність

На факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває плідна співпраця із закладами загальної середньої освіти. Так, нещодавно його викладачі та викладачки влаштували творчу майстерню «Фільтрування медіаполя» для учнівства Томаківського ліцею №2.

До Дня Збройних сил України учні й учениці ліцею проходили квіз від організацій «Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності» та «Uchoose/UCMC». Десяті класи реагували на клікбейтні заголовки, підозрілі новини, виявляли ознаки достовірності матеріалу, «екологічність» експертного середовища. Викладачки кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Анна Баранецька та Вікторія Ковпак також познайомили учнівство із освітніми програмами факультету. Найактивнішим: А.Починку, М. Сидоренку, Є. Ігнатченко, К.Довженко, Л. Маковецькій, В. Стрембіцькій , М. Ляшенко та П. Федоренко – факультет підготував сертифікати про участь у заході.
Факультет журналістики подякував за співпрацю соціальній педагогині ліцею Ірині Федоришиній і вчительці історії та громадянської освіти Людмилі Стельмах.
«Ключами» для подальшої «розпаковки» факультету журналістики стали лінки на соцмережі факультету.
Telegram: t.me/fjznu
Instagram: instagram.com/znu_zhurfak
TikTok: tiktok.com/@znu_zhurfak
Нагадуємо, що факультет журналістики уже співпрацював із Томаківським ліцеєм № 2. У листопаді викладачі та викладачки ЗНУ влаштовували для його старших класів творчу майстерню «Інфомедійні міфи та протистояння цензурі». Більше інформації – за лінком:
https://www.facebook.com/zhurfak.znu/posts/559371606204485

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини