Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрант ЗНУ Вадим Мітков створює незвичайні арт-об’єкти на допомогу українським воїнам

Магістрант ЗНУ Вадим Мітков створює незвичайні арт-об’єкти на допомогу українським воїнам

Магістрант ЗНУ Вадим Мітков створює незвичайні арт-об’єкти на допомогу українським воїнам
30.12.2022 15:39 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дизайну освітній процес захист дипломних робіт

Магістрант ОПП «Графічний дизайн» кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZN, Zaporizhzhia National University) Вадим Мітков продовжує реалізовувати незвичайний творчий проєкт: він розписує уламки ракет і снарядів українськими краєвидами, портретами, символічними зображеннями. Це для художника – не лише спосіб висловити свої рефлексії, викликані війною, а й можливість допомогти волонтерам підтримати українських військових.

 

Як розповідає пан Вадим, уламки зброї йому надають волонтери. Саме вони й запропонували йому розписувати залишки ракет і снарядів, щоб у результаті провести благодійний аукціон й отримати кошти, які підуть на підтримку української армії. Як розповідає волонтерка Віолетта Бородіна, вже відбувся перший аукціон, на якому кілька незвичайних арт-об’єктів, створених Вадимом Мітковим продали за майже дві тисячі гривень. На черзі – наступний аукціон. Адже волонтери й волонтерки поставити перед собою амбітну мету. Вони оголосили збір на засоби зв’язку для ЗСУ – для воїнів Бердянського батальйону тероборони та для військових із реактивної артилерії, які працюють на Запорізькому напрямку. Це – великі кошти, 700 тис гривень. У цьому їм мають допомогти роботи запорізького митця.

Сам він розповідає, що в нього на рахунку майже півсотні унікальних робіт і є ще кілька ідей, пов’язаних зі створенням арт-об’єктів. Зокрема, форма пробитої пластини з російського бронежилета підказала ідею написання ікони. Митець зізнається, що йому більше до вподоби малювати мирні пейзажі на звичайних матеріалах для творчості. Однак створення таких арт-об’єктів вважає своїм внеском у перемогу. Також він сподівається в майбутньому влаштувати творчу виставку розписаних уламків зброї, щоб люди не забували про те, що відбувається на фронті.

Незвичайною творчістю художника цікавляться місцеві запорізькі телеканали.Так, дізнатися більше про роботи Вадима Міткова можна, завітавши на  youtube-канал телеканалу «ICTV» за лінком:

https://www.youtube.com/watch?v=K9u0r-U6BZ0

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини