Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ успішно завершили курс підвищення кваліфікації «Актуальні питання підготовки докторів філософії»

У ЗНУ успішно завершили курс підвищення кваліфікації «Актуальні питання підготовки докторів філософії»

У ЗНУ успішно завершили курс підвищення кваліфікації «Актуальні питання підготовки докторів філософії»
03.01.2023 14:09 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет підвищення кваліфікації координація PhD- програм актуальні питання підготовки докторів філософії

У грудні 2022 року на базі Школи педагогічної майстерності ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) (керівниця Ольга Юдіна) успішно провели курс підвищення кваліфікації “Актуальні питання підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти”, модераторкою якого виступила координаторка PhD-програм в університеті, докторка педагогічних наук, професорка Вікторія Меняйло.

 

Цей курс обсягом 2 кредити розрахований на  гарантів/ок та учасників/ць проєктних груп освітньо-наукових програм PhD-рівня, а також на наукових керівників/ць аспірантів/ок. Цьогоріч на зазначений курс зарахували понад 50 науково-педагогічних працівників/ць ЗНУ, які мали можливість у дистанційному форматі відвідати заняття провідних учених нашого вишу.

Слухачам/кам курсу запропонували такі актуальні теми як: “Нормативне та інформаційне забезпечення процесу підготовки та атестації докторів філософії”, “Академічна доброчесність як ціннісна основа формування сучасного науковця” (проф. Каганов Ю.О.)., “Дисертація як проєкт. Типи конструкцій дисертації”, “Сервіси Google як ефективний інструмент для обміну, збору, поширення та редагування інформації” (проф. Меняйло В.І.), “Мiжнароднi стилi цитування та посилання в наукових роботах. Зарубіжні наукові гранти та стипендії: можливості для українських учених” (проф. Сарабєєв В.Л.), “Академічна мобільність аспірантів. Міжнародні освітні проєкти” (проф. Тупахіна О.В.)., “Сучасні бібліотечні ресурси та наукометричні бази для пошуку наукової інформації” (Чала Н.М.)., Профілактика професійного вигорання науковців” (доц. Мосол Н.О.)., “Боротьба с прокрастинацією та правила тайм-менеджменту для аспірантів” (проф. Меняйло В.І.).

Відеозаписи всіх занять і навчальні матеріали до курсу розмістили на відповідній сторінці у СЕЗН Moodle, доступ до якої мають всі викладачі/ки. Слухачі/ки відзначили високий рівень організації проведення курсу, дуже сучасний і актуальний контент, інтерактивний характер проведених занять. Вся інформація носить винятково практичний характер і використовуватиметься для подальшого підвищення якості підготовки здобувачів/ок третього рівня вищої освіти в нашому університеті.

 

Координаторка PhD-програм

Вікторія Меняйло, д.пед.н., професорка

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини