Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцентку кафедри викладання другої іноземної мови Аллу Мамедову

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцентку кафедри викладання другої іноземної мови Аллу Мамедову

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцентку кафедри викладання другої іноземної мови Аллу Мамедову
03.01.2023 09:15 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології ювілей поздоровлення

Третього січня колектив ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) привітав із ювілеєм доцентку кафедри викладання другої іноземної мови Аллу Мамедову. Понад 30 років своєї науково-педагогічної діяльності шановна науковиця й педагогиня присвятила підготовці новітньої генерації фахівців і фахівчинь у рідному для неї самої закладі вищої освіти, а також – розвитку й процвітанню факультету іноземної філології.

 

Алла Іванівна – випускниця Запорізького державного університету 1990 року. Після отримання диплома вона працювала вчителем німецької мови в загальноосвітній школі м. Дніпрорудному (Запорізька область) Із 1991 року обіймала посаду викладачки німецької мови кафедри викладання другої іноземної мови ЗНУ. У 2008 році шановна науковиця захистила кандидатську дисертацію, їй присвоїли науковий ступінь кандидатки філологічних наук. У 2013 році отримала звання доцентки.

Для студентів і студенток бакалаврату та магістратури факультету іноземної філології Алла Мамедова вже багато років поспіль викладає низку дисциплін спеціалізації, серед яких – «Друга іноземна мова (німецька)», «Культура усного мовлення» та «Практика писемного мовлення». Здобувачі та здобувачки освіти щиро вдячні їй за цікаві й корисні практичні навчальні курси, зокрема за доступність викладення матеріалу, що дозволяє їм оволодіти культурою усного мовлення. Також вони відзначають доброзичливість викладачки та її незмінний оптимізм. Під час практичних занять Алла Іванівна вдало використовує інноваційні методики, прагне зацікавити студентів й студенток. Окрім цього, фахівчиня бере активну участь у різноманітних заходах, які організовує її рідний факультет і кафедра викладання другої іноземної мови зокрема. Йдеться про різнорівневі конференції, методичні семінари для викладачів/ок шкіл, а також – про профорієнтаційну роботу з учнівством, зокрема в рамках діяльності МАН України. Серед іншого, Алла Іванівна часто входить до складу конкурсних комісій, зокрема вона – голова журі фінального етапу обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» та інших наукових й освітніх заходів.

До кола наукових інтересів шановної дослідниці входять такі напрямки діяльності, як культурологія, когнітивістика, фольклористика в галузі іноземної філології. На її рахунку – понад сотня наукових публікацій і методичних розробок. Науково-педагогічний склад і студентство ЗНУ вітають шановну іменинницю та користуються нагодою, аби запевнити, що високо цінують її професіоналізм і фаховий досвід і вдячні за натхнену роботу. Колеги й студентська молодь звертаються до ювілярки з такими побажаннями: «Нехай здійсняться всі Ваші найзаповітніші мрії, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення – під мирним небом України!».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини