Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускників і випускниць юридичного факультету закликали максимально сприяти перемозі України

Випускників і випускниць юридичного факультету закликали максимально сприяти перемозі України

Випускників і випускниць юридичного факультету закликали максимально сприяти перемозі України
04.01.2023 16:11 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет магістратура свято вручення дипломів

Двадцять дев’ятого грудня 2022 року в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося вручення дипломів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальностей 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність». Понад 150 вихованців і вихованець 2022 року – «незламного випуску» – нарешті отримали путівку в доросле професійне життя. П’ять із них мають дипломи із відзнакою.

 

Незважаючи на те, що більшість слухачів і слухачок магістратури вже тривалий час працюють у професійній галузі, однак саме довгоочікуваний диплом після закінчення магістратури надав їм можливість повноцінного допуску до кар’єрного професійного зростання. Привітати молодь із знаковою подією в їхньому житті прийшли науково-педагогічні працівники й працівниці юридичного факультету, колеги-студенти й студентки, а також рідні та близькі.

Від імені ректорату до всіх присутніх звернувся перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, який зазначив, що випуск 2022 року – унікальний, він із незламних студентів і студенток, навчання яких у магістратурі фактично відбувалось в умовах онлайн воєнного року. Однак, незважаючи на всі виклики та випробування, колектив юридичного факультету та вишу загалом впевнений у високій якості підготовки правників і правоохоронців і правоохорониць, їхній конкурентноспроможності як у вітчизняному, так і в європейському фаховому середовищі, тож України збагачується тими кадрами, яких вона потребує. Олександр Бондар також вручив грамоти за підписом в.о. ректора Миколи Фролова випускникам/цям за вагомі особисті досягнення в популяризацію престижу професії та юридичного факультету ЗНУ.

До привітань приєдналася декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, а також викладачі й викладачки юридичного факультету, які запевнили, що пишаються своїми випускниками й випускницями, які не тільки наполегливо навчалися у досить складних для всіх нас реаліях життя, а й активно допомагали країні у вирішенні багатьох нагальних питань. Навіть підсумкову атестацію змогли пройти у перервах між обстрілами, продемонстрували й гідний рівень своєї підготовки, про що і зазначили члени екзаменаційної комісії та роботодавці. Представники й представниці студентської ради, випускники й випускниці попередніх років, батьки також щиросердно привітали вчорашніх слухачів і слухачок магістратури й закликали їх максимально концентрувати свої зусилля на сприянні відбудови переможної України. Своєю чергою, магістри й магістерки висловили слова щирої вдячності викладацтву рідного факультету й спільно згадали найважливіші моменти свого університетського навчання.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини