Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук розповів про міжнародну діяльність

Проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук розповів про міжнародну діяльність

Проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук розповів про міжнародну діяльність
06.01.2023 12:32 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відеозвернення проректор наукова робота міжнародна діяльність академічна мобільність

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація важливого профорієнтаційного проєкта. У його рамках керівнитво вишу розповідає про ключові напрямки діяльності закладу вищої освіти. Ознайомитися з відеозверненнями можна на Youtube-каналі відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування університету. Сьогодні пропонуємо вашій увазі розповідь проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука про міжнародну діяльність вишу.

Ось що говорить Геннадій Миколайович:
- На сьогодні Запорізький національний університет – не тільки величезний осередок освіти, науки, виховного процесу в нашому регіоні. Ми також не маємо забувати, що ЗНУ – це серйозний суб’єкт міжнародної кооперації. Діяльність міжнародного відділу й наші міжнародні зв’язки вказують на те, що дуже багато робиться в нашому університеті задля того, щоб розширити нашу співпрацю із закордонними університетами, закладами освіти. А ще, допомогти нашим здобувачам/кам знайти свою долю не тільки на теренах України, а й показати, що вони дійсно є випускниками/цями Запорізького націонерства найвищого рівня.
Йдеться про сто двадцять міжнародних договорів, які в нас укладені з іншими закладами вищої освіти. Ми говоримо про іноземних студентів/ок вишу, яких у нас більш ніж сто. Маємо згадати й про академічну мобільність, і про стажування наших викладачів і викладачок. На сьогодні, попри всі негаразди військового стану, більш ніж десять професорів і професорок, представників і представниць закордонних закладів вищої освіти викладають в нашому університеті. Вони діляться своїм досвітом, своїми знаннями з нашим студентством, і це свідчить про те, що їм тут приємно працювати, що ми готові з ними співпрацювати і з ними спілкуватися. За мною ви бачите карту України, але уявіть собі карту всього світу – і в багатьох куточках нашої планети, ви знайдете згадки про Запорізький національний університет. Північна Америка, країни Африки, майже всі країни Європи, Індонезія, Китай, країни Азії – там знаходяться заклади вищої освіти, які з нами співпрацюють, які не просто знають Запорізький національний університет, а вони впевнені в тому, що ми – дійсно чудовий заклад, де наука й освіта дарують людям не тільки задоволення від навчання, а продукує нові знання, генерує нові ідеї. Отже, Запорізький національний університет – це дійсно приклад того, як треба розвивати міжнародні відносини.
Ознайомитися з відео можна за лінком:
https://www.youtube.com/watch?v=FZhB0hJ8Chk

Олександра Юрченко,
факультет журналістики
Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини