Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний університет вітає з днем народження в.о. ректора Миколу Фролова!

Запорізький національний університет вітає з днем народження в.о. ректора Миколу Фролова!

Запорізький національний університет вітає з днем народження в.о. ректора Миколу Фролова!
09.01.2023 14:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ректор день народження привітання

Колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає з Днем народження в.о. ректора Миколу Фролова. Цього святкового дня вся велика дружна університетська родина звертається до шановного іменинника з найщирішими словами привітаннями та найсердечнішими побажаннями всіляких гараздів.

Вельмишановний Миколо Олександровичу! Кожен день народження в житті людини – це не лише свято. А й привід озирнутися назад, на рік, що минув, відзначити чергову важливу віху на життєвому шляху, згадати про здобутки й перемоги та визначитись із планами на наступний рік життя.
Минулий, 2022 рік, став особливим для всієї країни, назавжди змінивши життя багатьох людей, зокрема всіх, хто дотичний до Запорізького національного університету. Перед нашим вишем що по праву вважається провідним закладом вищої освіти в регіоні, постало завдання: зберегти контингент студентства і науково-педагогічний склад, продовжити функціонувати, надавати якісні освітні послуги попри всі складнощі воєнного часу. І саме завдяки Вашому компетентному керівництву, прагненню допомогти кожному представнику/ці університету й підтримати, турботі про всіх здобувачів і здобувачок освіти, стратегічному мисленню й рішучості, колектив ЗНУ зміг об’єднати свої зусилля й виконати поставлене перед ним завдання. Попри те, що Запоріжжя на сьогодні – прифронтове місто, тут триває освітній процес, студенти й студентки отримують якісну сучасну освіту, яка в майбутньому допоможе їм дієво приєднатися до відбудови й розвитку України.
Впевнені, що Ваша компетентність, значний досвід роботи на керівних посадах, вміння об’єднувати навколо себе і безупинно рухатись уперед, до нових висот і надалі сприятиме успіхам і досягненням – як вашим особистим, так і ввіреному Вашій турботі колективу. Ваша нелегка й відповідальна праця на посаді в.о. ректора Запорізького національного університету, Ваші щоденні здобутки сприяють подальшим успіхам закладу вищої освіти на шляху його розвитку як провідного освітнього й наукового центру півдня України. А отже, й наближають перемогу всього українського народу.
Ми вдячні долі за роки плідної роботи під Вашим керівництвом, за допомогу в консолідації зусиль усіх представників і представниць ЗНУ й користуємося нагодою подякувати Вам і побажати подальших успіхів на вибраному Вами шляху, сил і натхнення, здійснення всіх мрій, як особистих, так і найважливішої для всього народу – перемоги для України, подальшого миру й швидшої відбудови й процвітання для нашої держави.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини