Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Катерина Крючкова

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Катерина Крючкова

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Катерина Крючкова
11.01.2023 10:35 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованкою економічного факультету, випускницею 2023 року першого (бакалаврського) рівня спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці», HR-помічницею міжнародної транспортної компанії ТОВ «ЮТ-СЕРВІС» Катериною Крючковою.

 

- Добрий день, Катерино, поділіться, будь ласка, своїм досвідом і враженням від навчання в ЗНУ?

- Добрий день! Я закінчую вже 4 курс ОР «бакалавр», денної форми навчання в Запорізькому національному університеті, освітня програма «Управління персоналом та економіка праці». Під час навчання довідалась багато цікавого та корисного про свою майбутню професію. До речі, саме в ЗНУ я вперше дізналась про рекрутинг і HR, що підштовхнуло мене розвиватися в цьому напрямі. Також дякую університету за змогу практично розвиватися під час навчання та здобувати не лише якісні знання, а й набувати досвіду в обраній професії.

- Катерино, скажіть, чи Ви зараз працюєте? Якщо так, то яку посаду обіймаєте на сьогодні й що входить до кола Ваших обов’язків?

- Уже працюю за спеціальністю: HR-помічницею в міжнародній транспортній компанії ТОВ «ЮТ-СЕРВІС». Наша організація займається вантажними перевезенням Україною, а також – у країни СНД, Азії та Європі. До моїх обов’язків входить: вибудовування HR-бренду компанії, удосконалення корпоративної культури, навчання й адаптація персоналу.

- Що для Вас є або було найважчим протягом навчання?

- Проблеми, які виникли під час навчання й актуальні зараз – пандемія Covid-19 та війна. Звичайно, це вплинуло на освітній процес, але за короткий проміжок часу як університет, так і студенти й студентки змогли адаптуватися до нової форми навчання – онлайн. Із викладачами й викладачками та деканатом завжди є зв’язок, при необхідності, можна вирішити всі питання в деканаті очно. Тому найважчою, мабуть, була адаптація до незвичної форми навчання й спілкування з усіма через екран.

- Чи маєте Ви якісь поради для студентів і студенток Вашого факультету або університету загалом?

- Раджу розвиватися не лише в межах університету, а й доповнювати отримані знання цікавою літературою, тренінгами, курсами та не забувати про відпочинок. Бажаю всім успіхів у навчанні, вдалої сесії, а також – ставити перед собою цілі й досягати їх.

 

Юлія Калюжна, к.е.н., доцентка

кафедри управління персоналом і маркетингу

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:

https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини