Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулася онлайн-зустріч зі студентством щодо вступу до магістратури

На економічному факультеті відбулася онлайн-зустріч зі студентством щодо вступу до магістратури

На економічному факультеті відбулася онлайн-зустріч зі студентством щодо вступу до магістратури
12.01.2023 12:10 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування магістратура державний іспит

На економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжується профорієнтаційна робота щодо інформування студентів і студенток про вступ до магістратури. Так, нещодавно тут влаштували онлайн-зустріч із здобувачами/ками вищої освіти – 4 курсом очної та 5 курсом заочної форми навчання ОП 075 «Маркетинг» і 051 «Управління персоналом та економіка праці». Зустріч присвятили розмові зі студентською молоддю щодо планів на майбутнє, перспектив подальшого вступу до магістратури, йшлося про підготовку до державного іспиту.

Зі вступним словом до студентів/ок звернулась декан економічного факультету, д.е.н., професорка Алла Череп. Алла Василівна розповіла про особливості вступу до магістратури у 2023 році у важких умовах діях військового стану. Завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу Микола Іванов привітав студентів і студенток і наголосив, що сьогодні вплив зовнішніх факторів створює складні економічні умови для суб’єктів господарювання, які потребують сучасних і креативних фахівців і фахівчинь. Основною метою ОП «Маркетинг» і ОП «Управління персоналом та економіка праці» (магістерського рівня) є підготовка фахівців/фахівчинь, які володіють сучасними теоретичними знаннями й практичними навичками, що необхідні для розв’язання актуальних завдань, аналізу й прийняття ефективних управлінських рішень. Наприкінці зустрічі студенти й студентки мали можливість поставити запитання до декана та присутніх викладачів і викладачок. Також здобувачам і здобувачкам вищої освіти запропонували долучитися до Асоціації випускників факультету та університету.
Більше інформації щодо особливостей вступу-2023 та навчання за спеціальностями 075 «Маркетинг» та 051 «Управління персоналом та економіка праці» можна дізнатися зі сторінок кафедри управління персоналом і маркетингу в соціальних мережах:
Instagram: @upim_znu
Facebook: www.facebook.com/groups/379630322759587
Telegram: https://t.me/upim_znu

Кафедра управління персоналом і маркетингу

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини