Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам і випускницям факультету менеджменту ЗНУ урочисто вручили магістерські дипломи

Випускникам і випускницям факультету менеджменту ЗНУ урочисто вручили магістерські дипломи

Випускникам і випускницям факультету менеджменту ЗНУ урочисто вручили магістерські дипломи
12.01.2023 15:11 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет менеджменту магістратура вручення дипломів свято

Десятого січня на факультеті менеджменту (ZNU, Zaporizhzhia National University) Запорізького національного університету відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам і випускницям магістратури.

 

У привітальному слові декана факультету Ірини Шавкун йшлося про те, що цей випуск – особливий, незламний. Адже цього разу магістранти й магістрантки змушені були навчатися онлайн спершу через обмеження, які наклала пандемія Covid-19, потім – через повномасштабну військову агресію російської федерації та всі складнощі дії воєнного стані. Які гостро відчувалися в Запоріжжі, що перетворилося фактично на прифронтове місто. Попри це, науково-педагогічний склад факультету впевнений, що у важких умовах студентська молодь продемонструвала свої кращі якості й доклала чимало зусиль, аби гідно завершити навчання. Це підтвердили випускні іспити, що засвідчили глибокі знання майбутніх фахівців і фахівчинь галузі менеджменту. А також – їхні сформовані практичні компетентності. На сьогодні українська держава потребує сучасних освічених фахівців і фахівчинь, які будуть сприяти ї швидкому відновленню після перемоги.

Тож цього святкового дня магістрам і магістеркам факультету менеджменту побажали гідних цілей, особистісного росту і грандіозних перемог! А також нагадали, що їх завжди будуть раді побачити на рідному факультеті й закликали не забувати про alma-mater і бути гідними почесного звання випускників і випускниць Запорізького національного університету. Своєю чергою, магістри й магістерки подякували викладачам і викладачкам за докладені ними зусилля, за цікаві заняття й всебічну підтримку студентів. Учасники/ці заходу спільно згадали найяскравіші моменти студентських років цього магістерського випуску.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини