Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет запрошує до участі в Зимовому вікенді «Я в курсі професійного майбутнього»

Економічний факультет запрошує до участі в Зимовому вікенді «Я в курсі професійного майбутнього»

Економічний факультет запрошує до участі в Зимовому вікенді «Я в курсі професійного майбутнього»
27.01.2023 09:04 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти Зимовий вікенд вища економічна освіта

До участі в Зимовому вікенді економічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) «Я в курсі професійного майбутнього» запрошується учнівство середньої та старшої шкоди. Відкриття заходу відбудеться 28 січня як у режимі онлайн, так і в стінах закладу вищої освіти з дотриманням усіх необхідних умов для безпеки учасників й учасниць.

Мета Зимової школи «Я в курсі професійного майбутнього» – поглиблене професійно орієнтоване ознайомлення учнів й учениць основної та старшої школи з вищою економічною освітою, формування й розвиток життєво необхідних загальних і професійних компетентностей школярів і школярок через проєктну, творчу й ігрову діяльність на базі економічного факультету ЗНУ.
Напрями діяльності Зимової школи: профорієнтаційний; навчально-професійний; комунікативного розвитку; інформаційно-технологічний.
Структурні підрозділи факультету, які беруть участь в організації та проведенні Зимової школи: кафедра міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму; кафедра обліку і оподаткування; кафедра фінансів, банківської справи та страхування; кафедра маркетингу та управління персоналом; кафедра економічної кібернетики, а також – студентська рада економічного факультету.
Відкриття Зимового вікенду відбудеться 28 січня 2023 р.
Початок о 10:00.
Форма проведення: онлайн-формат на платформа zoom й офлайн-формат.
Місце: навчальний корпус ЗНУ № 3 (вул. Гоголя, 62), ауд. 307.
Для участі в заході необхідно обов’язково зареєструватися, заповнивши гугл-форму:
https://forms.gle/PeLnn8Zq4FNRzCP37
Щодо організаційних питань можна звертатись до координаторки організаційного комітету за телефоном: +38(066)8068112 (Viber) Валерія Юріївна Тимошик.
Більше інформації про економічний факультет ЗНУ:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/economy
http://econom.znu.edu.ua/

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини