Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті влаштували свято на честь 30 студентського випуску

На біологічному факультеті влаштували свято на честь 30 студентського випуску

На біологічному факультеті влаштували свято на честь 30 студентського випуску
13.01.2023 09:42 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет магістратура свято вручення дипломів

Одинадцятого січня на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) урочисто вручили дипломи випускникам і випускницям магістратури. Цей тридцятий, ювілейний, випуск назавжди увійде в історичний літопис факультету. Адже він переконливо засвідчив незламність, талановитість і рішучість його науково-педагогічного складу та студентства.

На цьому, зокрема, наголосив під час свята проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов. Він привітав присутніх від імені в.о ректора ЗНУ Миколи Фролова й подякував викладачам/викладачками і випускникам/випускницям, які гідно впоралися з усіма випусками сьогодення. Попри всі виклики воєнного часу учасники й учасниці освітнього процесу доклали максимум зусиль, аби здобути необхідні знання й навички й вийти зі стін університету сучасними високо кваліфікованими фахівцями й фахівчинями. Адже саме таких працівників і працівниць потребу в галузі біології, екології, лісового господарства, хімії та вчителів і вчительок у загальноосвітні й спеціалізовані заклади середньої освіти потребуватиме Україна після перемоги. Серед завдань, які постануть перед молоддю, буде дієва участь у відбудові нашої країни.
Зі сльозами радості на очах приєдналась до привітань декан біологічного факультету Людмила Омельянчик. Вона запевнила випускників і випускниць, що вони – найкращі й побажала їм щастя й благополуччя в дорослому житті та, звісно, Перемоги України. Також учорашніх студентів і студенток поздоровили викладачі та викладачки. Вони пригадали найяскравіші моменти зі студентських років випускників і випускниць. Урочистості супроводжувала святкова презентація «Із біологічним факультетом у серці», до якої увійшли фотографії буднів і свят цього випуску. Зворушені магістранти й магістерки подякували викладачам і викладачкам, запевнили, що роки навчання для них стали незабутніми, й пообіцяли не забувати рідний факультет.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини