Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Дмитро Лобода

Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Дмитро Лобода

Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Дмитро Лобода
17.01.2023 12:48 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіху випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі розповідь вихованця факультету фізичного виховання, здоровся та туризму (спеціальність «Готельно-ресторанна справа») Дмитра Лободи про його студентські роки та перші кроки на шляху до побудови професійної кар’єри.

 

Ось що розповідає Дмитро:

- Коли я обирав спеціальність для вступу до закладу вищої освіти, то розумів: професія, з якою хочу пов’язати життя, має, найперше, подобатися саме мені. Я повинен бути зацікавлений у ній, щоб прагнути здобути саме цей фах. Так і сталося! Коли прийшов час вступати до університету, я без вагань вирішив, що буду вчитися на спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Запорізького національного університету. Робота в галузі обслуговування має багато переваг: по-перше, із нею я завжди буду в теплі, а по-друге, вакансії на працевлаштування в цій галузі завжди є, можна влаштуватися в чимало ресторанних закладів. Себе я бачив на посаді кухаря – так усе й сталося! Кухарі теж мають можливість службового підвищення. Якщо маєш досвід роботи та любиш свою справу, врешті можна стати головним кухарем. Це дозволить особисто планувати меню й обирати те, що буде в переліку страв закладу.

За час своєї роботи я працював у багатьох ресторанних закладах, зокрема, в ресторані запорізького готелю «Інтурист» і в ресторанах «Рибацький стан», «Стумарі» та «Заімка». Працював на різних процесах, набирався досвіду й наразі продовжую це робити. Я зрозумів, що посада кухар – це професія моєї мрії, бо саме в такій роботі я бачу своє покликання. Дякую ЗНУ за отримані професійні знання та вміння!

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:

https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

Схожі новини