Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні ЗНУ відкриває шлях до успіху майбутнім архітекторам і будівельникам

Сьогодні, як ніколи, важливо зробити правильний вибір на користь майбутньої спеціальності, адже вона має не лише відповідати вподобанням і талантам вступників, а й потребам сьогодення, а також відкривати широкі перспективи працевлаштування й кар’єрного зростання. Саме такі спеціальності пропонує інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету. Тут можна отримати якісну освіту за технічними або економіко-управлінськими спеціальностями та освітніми програмами на рівнях бакалаврату й магістратури.
Сьогоднішня розповідь про спеціальності: 191 «Архітектура та містобудування» й 192 «Будівництво та цивільна інженерія». До речі, ті, хто вирішить отримати освіту за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» за освітнім рівнем «бакалавр», мають можливість обрати для себе одну з двох освітніх програм: «Промислове та цивільне будівництво» чи «Міське будівництво та господарство». А майбутнім магістрам й магістеркам пропонуємо навчатися за трьома освітніми програмами «Промислове та цивільне будівництво», «Міське будівництво та господарство», а також – за ОП «Водопостачання та водовідведення» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».
Стати фахівцями й фахівчинями цих спеціальностей можна, навчаючись на базі однієї з кафедр: кафедри промислового та цивільного будівництва або кафедри міського будівництва і архітектури. Як зазначила завідувачка кафедри промислового та цивільного будівництва Ірина Арутюнян, робота в галузі будівництва «була, є і буде однією з найзатребуваніших упродовж всієї історії людства, а потреба в фахівцях і фахівчинях, які здатні спроєктувати та побудувати як житлові будинки, так і промислові будівлі й споруди, увесь час зростає». Випускники освітньої програми «Промислове та цивільне будівництво» не лише створюють нові функціональні та комфортабельні будинки, а й займаються реконструкцією, модернізацією й реставрацією будівель і споруд.
Ставши студентами й студентками кафедри промислового та цивільного будівництва, ви можете бути впевнені, що перейматимете досвід і знання від найкращих викладачів і викладачок, адже вони – учасники й учасниці багатьох будівельних проєктів, серед яких – і державний проєкт «Велике будівництво». За свою професійну діяльність вчені кафедри неодноразово отримували сертифікати, подяки, грамоти, дипломи тощо. Студентство проходить практику на провідних підприємствах міста, а практичні та лабораторні заняття відбуваються в спеціалізованих аудиторіях, серед яких – лабораторії механіки ґрунтів; будівельних матеріалів, а також будівельної техніки, де серед іншого обладнання знаходиться й улюблений тренажер не лише студентів й студенток, а й абітурієнтів й абітурієнток – баштовий кран.
Як підкреслив завідувач кафедри міського будівництва і архітектури Андрій Банах, студентами й студентками освітніх програм «Міське будівництво та господарство» й «Архітектура та містобудування» стають не лише громадяни України, а й іноземці. До речі, підготовка останніх має вже майже 40-річну історію. За цей час чимало випускників і випускниць, як наших співвітчизників і співвітчизниць, так й іноземців й іноземець, відкрили справу в Україні та закордоном або стали працівниками й працівницями великих будівельних підприємств. Адже робота в галузі завжди є!
Щоб стати справжніми фахівцями й фахівчинями, студентство кафедри проходять практики на відомих будівельних підприємствах міста. А ті, хто бачить своє майбутнє у науковій галузі, мають можливість спробувати сили ще в студентські роки під керівництвом науково-педагогічного складу кафедри. Високий рівень роботи викладачів і викладачок зі студентами й студентками підтверджують щорічні перемоги молодих учених у всеукраїнських конкурсах й олімпіадах.
Більш детальну інформацію про спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» та 192 «Будівництво та цивільна інженерія» можна отримати, подивившись відеозвернення завідувачів кафедр за лінком:
https://www.youtube.com/watch?v=Y36FxWgg3GA
Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні
Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/