Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет організував низку лекцій в школах Запоріжжя до Дня Соборності України

Історичний факультет організував низку лекцій в школах Запоріжжя до Дня Соборності України

Історичний факультет організував низку лекцій в школах Запоріжжя до Дня Соборності України
23.01.2023 13:43 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет історичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти патріотичне виховання День Соборності Укра

Вісімнадцятого-двадцятого січня науково-педагогічний склад істоичного факультету провів у школах Запоріжжя низку online-лекцій, присвячених Дню Соборності України. Лекторами від факультету стали доцент кафедри джерелознавства, історіографії та СІД Сергій Білівненко та викладач кафедри новітньої історії України Юрій Щур. Організаторкою й модераторкою заходів – заступниця декана з історичного факультету з профорієнтаційної роботи Ірина Савченко.

 

18 січня відбулися зустрічі в Запорізькому академічному ліцеї № 23, за організаційної підтримки заступника директора з навчально-виховної роботи В’ячеслава Левченка (лектор – Сергій Білівненко) та в Запорізькій гімназії № 107, за сприяння Альони Черьомухіної (лектор – Юрій Щур). 19 січня online-лекцію влаштували в Запорізькій гімназії № 46, у її організації взяла участь заступниця директора з методичної роботи Людмила Колесник. 20 січня – у Запорізькому академічному ліцеї «Вибір» за організаційної підтримки в.о. директорки Олени Іваненко та вчительки історії Яни Онаць (лектор – Сергій Білівненко).

На початку заходів старшим класам презентували спеціальності та освітні програми історичного факультету. Прослуховували й лекцію на тему: «День Соборності України: історія свята». Під час неї присутні дізнавалися чи поглиблювали свої знання щодо чинників, умов проведення Акту Злуки УНР та ЗУНР, щодо результатів і наслідків цієї події, її значення у відстоюванні Україною своєї незалежності. Розповіді були насичені цікавими фактами, вони розкривали широкі історичні тенденції та зрізи, приділялася увага запорізькому виміру подій, що склали підґрунтя Акту Злуки. Такі заходи – це складники співпраці історичного факультету зі школами, зокрема з такими, що ведуть навчання за історичними, суспільно-гуманітарними профілями. Колектив історичного факультету щиро подякував керівництву навчальних закладів за організаційну підтримку та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

 

Історичний факультет у соцмережах:

https://www.facebook.com/histfacznu

https://www.instagram.com/histfacznu/

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини