Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковиця економічного факультету ЗНУ Наталя Венгерська – дослідниця міжнародного проєкту в Талліннському університеті (Естонія)

Науковиця економічного факультету ЗНУ Наталя Венгерська – дослідниця міжнародного проєкту в Талліннському університеті (Естонія)

Науковиця економічного факультету ЗНУ Наталя Венгерська – дослідниця міжнародного проєкту в Талліннському університеті (Естонія)
23.01.2023 12:45 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет міжнародна економіка економіка та управління ринком землі міжнародна мобільність проєктна діяльність Erasmus+ DIRUT

Науково-педагогічний склад економічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) докладає багато зусиль задля розвитку міжнародної співпраці університету. Так, доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму, к.е.н. Наталя Венгерська отримала грант від Естонського дослідницького агентства й стала гостьовою дослідницею в Центрі ландшафту та культури Гуманітарної школи Талліннського університету.

 

Наталя Венгерська упродовж трьох місяців працюватиме разом з іншими українськими колегами із Сум, Харкова та Кривого Рогу під керівництвом доцента з управління рекреацією Талліннського університету Марта Реймана над темою дослідницького проєкту «Розвиток українських прифронтових громад і туристичного бізнесу в умовах війни та стратегії на майбутнє». Також передбачається проведення лекцій та практичних занять для студентства Талліннського університету.

- Ці три місця я досліджуватиму зміни та переформатування діяльності підприємців і підприємиць у галузі сільському туризму в період війни в Запорізькій області та разом з естонськими колегами допомагатиму в розробці стратегій розвитку сільського туризму прифронтових громад у період післявоєнного відновлення. Також я продовжую працювати онлайн у рідному Запорізькому національному університеті та координувати проєкт «Erasmus+ DIRUT», який якраз і передбачає вивчення європейського досвіду сільського туризму. Відповідно, я зможу вивчати також естонський досвід розвитку цієї галузі та забезпечити синергію проєктів, – розповідає Наталя Венгерська.

- Я щиро вдячна декану економічного факультету, д.е.н., професорці Аллі Череп та колегам із кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму за підтримку. Висловлюю окрему подяку д.п.н., професорці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЗНУ Ларисі Безкорованій за допомогу під час підготовки до участі в дослідницькому проєкті, – зазначила вона.

Керівництво факультету, зокрема декан Аллою Череп, привітало вчену зі значним досягненням у науково-дослідницькій галузі та міжнародній діяльності.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини