Відділ міжнародних зв’язків

Запорізького національного університету

Відділ міжнародних зв’язків / Всі новини сайта «Відділ міжнародних зв’язків» / Програми на тримання стипендій від Інституту європейських, російських та євразійських досліджень (Institute for European, Russian and Eurasian Studies, IERES) Університету Джорджа Вашингтона (Вашингтон, США)

31.01.2023 17:25:00

Інститут європейських, російських та євразійських досліджень (Institute for European, Russian and Eurasian Studies, IERES) Університету Джорджа Вашингтона (Вашингтон, США) оголосив програми на тримання стипендій для навчання українських викладачів та науковців з українознавства і міжнародних відносин, які наразі перебувають в Україні або працювали в Україні до початку неспровокованої збройної агресії росії проти нашої держави.

Стипендії надаватимуться за трьома напрямами:

Дистанційне навчання (Non-resident Fellowship)

Стипендія для молодих науковців (Junior Visiting Fellowship)

Стипендія для старших наукових співробітників (Senior Visiting Fellowship)

Дедлайн подачі заявок – 17 лютого.

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань щодо участі у програмах, IERES пропонує звертатись за роз’ясненнями за електронною поштою: ieresgwu@gwu.edu