Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ має можливість долучитися до вебінарів із питань «Web of Science» та фінансування досліджень, відкритої науки, публікаційного процесу

ЗНУ має можливість долучитися до вебінарів із питань «Web of Science» та фінансування досліджень, відкритої науки, публікаційного процесу

ЗНУ має можливість долучитися до вебінарів із питань «Web of Science» та фінансування досліджень, відкритої науки, публікаційного процесу
26.01.2023 09:11 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет наукова бібілотека наукова діяльність вебінари Web of Science Clarivate

Наприкінці минулого року українськими установами багато зроблено, щоб впорядкувати свої профілі в наукометричних базах (лист Міністерства освіти і науки України від 24.10.2022 №1/12459-22 «Про впорядкування профілів установ у базах даних “Scopus” і “Web of Science”»). Профіль установи – це поєднана колекція назв установи, які зустрічаються в публікаціях співробітників установи, що проіндексовані в базах цитування. За результатами робота з упорядкування профілів Запорізького національного університету, виконаної фахівчинями наукової бібліотеки університету, додано до інституційного профілю ЗНУ 7 публікацій науковців вишу за минулі роки, які до цього не афілювалися за профілем Zaporizhzhia National University: «Scopus» – 4 та «Web of Science» – 3 публікації.

 

Компанія "Clarivate" цього року планує продовжити онлайн-заходи з навчання користувачів ефективного використання "Web of Science" для наукових досліджень. Серія вебінарів «Clarivate науковцям-2023» відбуватиметься кожного другого четверга щомісяця о 16:15 на платформі оновленого WEBEX. Серія «Research Smarter» проходитиме раз на місяць одночасно кількома мовами.

Розклад семінарів українською ­ за лінком:

https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine

Заходи проводить Ірина Тихонкова – к.б.н., консультатка з регіональних рішень «Clarivate» (Customer Success Consultant, «Clarivate»).

Ірина Тихонкова також зазначає, якщо у науковців є питання, то краще розбирати їх наживо щочетверга о 12:15 під час Zoom-зустрічі «Запитай про “Web of Science”» із стабільними параметрами входу:

Meeting ID: 836 0748 3154

Passcode: 244399

Join Zoom Meeting:

https://us02web.zoom.us/j/83607483154?pwd=YndnNFhldlk1NTV2aEJQWHVweERaZz09

26 січня 2023

Тема: «Про фінансування наукових досліджень. “Research Smarter”»

Тези: Стратегічні плани науково-дослідних і фінансових установ – центральний елемент планування та визначення майбутнього напрямку, тому відстеження фінансування та впливу досліджень надзвичайно важливе. Аналіз фінансування досліджень, як визначити історичні тенденції й узгодити результати з вашим стратегічним планом. Розкриють ландшафт фінансування у вашій спеціальності: хто фінансує лідерів у вашій галузі? – та багато іншого.

Реєстрація: перейдіть за лінком, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

10:15-11:15

https://shorturl.at/vwJQX

 

9 лютого 2023

Тема: «Відкритий доступ в Україні та світі. “Clarivate” науковцям-2023»

Тези: Традиційний вебінар на честь річниці оголошення Будапештської ініціативи відкритого доступу. Що таке відкритий доступ, відкрита наука. Можливості, виклики науковцям, установам, державі. Хто, як і скільки платить за публікацію, як друкуватися безкоштовно?

Реєстрація: перейдіть за лінком, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

16:15-17:15

https://shorturl.at/hnpIS

 

9 березня 2023

Тема: «Публікаційний процес у деталях. “Clarivate науковцям-2023”»

Тези: Оприлюднення результатів дослідження є важливим етапом кожного дослідження. Де і як будуть опубліковані ваші дані, – це матиме вплив на подальшу кар'єру, отримання визнання колег, можливість встановлення ефективних партнерств, отримання грантового фінансування. Чому та як обрати видання, що індексуються у Web of Science, як зберегти цей список, які бізнес-моделі видань і як опублікуватися безкоштовно, рецензування та його види, оформлення публікацій за форматом видання.

Реєстрація: перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

16:15-17:15

https://shorturl.at/cklRX

 

Із питань доступу до «Web of Science» звертайтесь до наукової бібліотеки ЗНУ на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини