Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий фаховий коледж взяв участь в обговоренні методів забезпечення якісного освітнього процесу

Економіко-правничий фаховий коледж взяв участь в обговоренні методів забезпечення якісного освітнього процесу

Економіко-правничий фаховий коледж взяв участь в обговоренні методів забезпечення якісного освітнього процесу
27.01.2023 14:23 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж методичне об’єднання викладачів іноземної мови підвищення кваліфікації освітній процес

Двадцять п’ятого січня на базі Економіко-правничого фахового коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання методичного об’єднання викладачів/ок іноземних мов фахових коледжів Запорізької області.

Цього року засідання вкотре відбулося у форматі zoom конференції. На заході були присутні 30 викладачів із 16 закладів освіти, зокрема з Медичного фахового коледжу ЗДМУ, ЗГФК НУ «Запорізька політехніка», ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж Запорізького національного університету», Дніпрорудненського індустріального коледжу, ДВНЗ «Запорізький будівельний фаховий коледж», ВСП «Бердянський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету ім.Д.Моторного», ВСП «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій» ЗНУ та інші. Директорка ЕПФК ЗНУ О.Є. Грибанова привітала учасників/ці і побажала успіхів у роботі, а також розповіла про специфіку вивчення іноземної мови під час дистанційного навчання в коледжі. Мету заходу його організатори й організаторки вбачали в обміні досвідом й методичними напрацювання присутніх викладачів й викладачок, розповіді про лайфкахи, які допомагають під час проведення занять в умовах дії воєнного стану й складної військово-політичної ситуації в Запорізькій області. В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ особливу увагу приділяють збереженню й розвитку ефективності освітнього процесу онлайн-формату.

Попри всі складнощі сьогодення, зумовлені дією воєнного стану, здобувачі та здобувачки ЕПФК ЗНУ отримують якісні сучасні знання. Тому його представниці/ки охоче поділилися з колегами своїми напрацюваннями, Так, викладачка П.А. Васильєва розповіла про інструментарій для створення відеоуроків в умовах асинхронного навчання. Її виступ викликав неабиякий інтерес серед присутніх на заході. Адже в умовах дії постійних планових й аварійних відключень світла ця тема набуває особливої актуальності. Викладачка Є.С. Яроцька, своєю чергою, висвітлила питання застосування інтерактивних дошок Conceptboard і Miro для проєктної роботи, як в умовах синхронного, так й асинхронного навчання для введення нових тем і закріплення результатів роботи. У своєму виступі викладачка Л.В. Козак презентувала сервіс Quizlet для роботи з фаховою лексикою. Також викладачі та викладачки обговорили особливості використання інших інтерактивних сервісів, таких як таких як Quizziz, Wordwall.net, Liveworksheets, задля покращення надання освітніх послуг умовах дистанційного навчання. Учасники та учасниці заходу подякували спікеркам/ам. Загалом вони оцінили засідання як продуктивне й творче. Наступне зібрання викладачів і викладачок іноземних мов фахових коледжів Запорізької області заплановане на квітень 2023 року.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини