Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра дизайну ЗНУ організувала творчий майстер-клас «Квіткова заметіль» для ВПО

Кафедра дизайну ЗНУ організувала творчий майстер-клас «Квіткова заметіль» для ВПО

Кафедра дизайну ЗНУ організувала творчий майстер-клас «Квіткова заметіль» для ВПО
30.01.2023 12:58 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія кафедра дизайну відділ виховної роботи творчий майстер-клас внутрішньо переміщені особи

Двадцять восьме січня виявився багатим на позитивні емоції та новий досвід у творчості для учасниць майстер-класу «Квіткова заметіль», який відбувався в стінах ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Організаторами цього заходу стали відділ виховної роботи під керівництвом його начальниці Світлани Кондратенко та кафедра дизайну факультету соціальної педагогіки та психології, а саме – Ганна й Олександр Брянцеви з її викладацького складу. Його учасниками та учасницями були дорослі та діти із родин, що мають статус ВПО, які зацікавилися непересічною технікою плетіння навдивовижу ніжних квіткових мотивів у техніці тенерифе, котра набуває все більшої популярності у світі.

 

Анна Брянцева розпочала майстер-клас із наочної демонстрації того, якими цікавими можуть бути речі, створені в цій «квітковій» техниці. Учасниці майстер-класу на власні очі та, що не менш важливо, на дотик переконалися, як вишукано-шляхетно та легко-повітряно виглядають речі, виконані за допомогою цієї техніки. Не має значення, про що конкретно йдеться: чи це шаль, чи – палантин, шалик, сумка, пальто, жакет, прикраси тощо – зібрані із «сонячних» мотивів тенерифе, вони одразу привертають увагу й «вбирають очі», а щасливі власниці таких речей виглядають стильно та сучасно.

Упродовж майстер-класу кожна його учасниця отримала до рук спеціальний станок для плетіння «сонячної квітки», відомий ще як лум, і розпочала виплітання власної квітки. Техніка плетіння виявилася одночасно й складною, і легкою. На початку трохи заскладно призвичаїтися до певного ритму й напрямку накручування ниток, тож не обійшлося без помилок. Але ніхто цим не переймався, адже саме так приходив досвід. І як згодом погодилися учасниці майстер-класу, він мав не меншу цінність, ніж виготовлене власноруч «сонячне мереживо». Що ж, перше знайомство з тенерифе та станком для його виготовлення – лумом – успішно відбулося. А що вже створити в цій техніці в майбутньому, то кожна учасниця визначиться самостійно, відповідно до власних уподобань.

 

Кафедра дизайну

факультету соціальної педагогіки та психології

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини