Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті організували підсумкову конференцію з виробничої практики для освітньої програми «Міжнародна економіка»

На економічному факультеті організували підсумкову конференцію з виробничої практики для освітньої програми «Міжнародна економіка»

На економічному факультеті організували підсумкову конференцію з виробничої практики для освітньої програми «Міжнародна економіка»
14.12.2022 08:15 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет освітній процес виробнича практика підсумкова конференція

Виробнича практика – невід’ємний складник підготовки фахівців і фахівчинь за освітньою програмою «Міжнародна економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Вона сприяє формуванню практичних навичок, окреслює критерії відбору на сучасному ринку праці, вимоги ринку до фахівців/фахівчинь визначеного напрямку та власне бачення свого робочого місця, котре сприятиме максимальній реалізації й застосуванню отриманих теоретичних знань на практиці.

 

12 грудня 2022 р. на підсумковій конференції здобувачі/здобувачки 4 року навчання ОП «Міжнародна економіка» представили результати виробничої практики, яка тривала з 14.11.2022 р. по 11.12.2022 р. Вони презентували ґрунтовні звіти щодо структури, особливостей зовнішньоекономічної діяльності та перспектив поглиблення міжнародної співпраці за різними базами практик, серед яких – підприємства та організації Запорізької області та м. Запоріжжя. Це – Запорізька торгово-промислова палата, ТОВ «Запорізький тепловозоремонтний завод», ТОВ «Рент Капітал Груп», ПрАТ «Елан»,ТОВ «ВО «Транс Груп Сервіс», Запорізький обласний союз промисловців і підприємців «Потенціал» тощо. Проведення конференцій з виробничої практики та презентація результатів сприяє формуванню в здобувачів і здобувачок навичок публічного виступу, вміння провадити комунікацію в процесі дискусії та надавати відповіді на поставлені питання, тобто «м’яких цінностей», які визначають особливості сучасного ринку праці.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини