Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті масштабний проєкт – Зимовий вікенд «Я в курсі свого професійного майбутнього» – радо зустрів старші класи

На економічному факультеті масштабний проєкт – Зимовий вікенд «Я в курсі свого професійного майбутнього» – радо зустрів старші класи

На економічному факультеті масштабний проєкт – Зимовий вікенд «Я в курсі свого професійного майбутнього» – радо зустрів старші класи
01.02.2023 09:25 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет кафедра управління персоналом маркетинг профорієнтаційна діяльність зимовий вікенд заклади загальної середньої освіти

Двадцять восьмого січня на економічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочався важливий профорієнтаційний проєкт – Зимовий вікенд «Я в курсі свого професійного майбутнього». Серед його учасників й учасниць було учнівство середніх і старших класів. Усі зацікавлені в презентації можливостей, які надає ЗНУ для отримання сучасних актуальних знань, умінь і навичок, а також – у знайомстві з економічним факультетом мали змогу як завітати до гостинних стін вишу, так і приєднатися до вікенду в режимі онлайн.

 

Серед пріоритетів керівництва й науково-викладацького складу економічного факультету – плідна співпраця із закладами загальної середньої освіти міста й області. Представники та представниці вишу знають, наскільки важливо на сьогодні для старшокласників й старшокласниць вчасно визначитись із майбутнім фахом, дізнатися про умови побудови успішної кар’єри. Не менш акткуальне на сьогодні питання для українського школярства: яку професію обрати, щоб взяти дієву участь у майбутньому відновленні й розбудові України після її перемоги? Щоб вибір закладу вищої освіти, а також майбутньої професії був усвідомленим, учні й учениці мають отримати всю необхідну інформацію.

Саме тому метою Зимового вікенду «Я в курсі професійного майбутнього» стало поглиблене професійно орієнтоване ознайомлення учнів й учениць основної та старшої школи з вищою економічною освітою. А також – формування й розвиток життєво необхідних загальних і професійних компетентностей через проєктну, творчу й ігрову діяльність на базі економічного факультету ЗНУ. Серед напрямків діяльності цьогорічної Зимової школи її організатори й організаторки виділили такі: профорієнтаційний; навчально-професійний; комунікативного розвитку й інформаційно-технологічний. В організації та проведенні цього масштабного заходу взяли участь кафедра міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму; кафедра обліку і оподаткування; кафедра фінансів, банківської справи та страхування; кафедра маркетингу та управління персоналом; кафедра економічної кібернетики, а також – студентська рада економічного факультету.

Попри всі складнощі воєнного часу представники та представниці вишу подбали як про безпеку учасників заходу, так і про їхнє пізнавальне, змістовне й цікаве дозвілля. На школярів і школярок чекали не лише презентації кафедр економічного факультету й розповідь про його історію, сьогодення, плани на майбутнє, а й про здобутки та перемоги науково-викладацького складу та студентства, їхню наукову діяльність, академічну мобільність, можливості для саморозвитку, створені у виші, цікаве й захопливе студентське життя. А в перспективі – можливість успішного працевлаштування й побудови кар’єри, адже випускники та випускниці економічного факультету затребувані на ринку праці. Вони не забувають про свою альма-матер, щовесни збираються разом на рідному факультеті, діляться своїми успіхами. Серед них – чимало роботодавців і роботодавиць, які допомагають у працевлаштуванні наступним поколінням.

Про це йшлося у привітанні декана факультету Алли Череп, яка зустрілася з учасниками й учасницями заходу, котрі того дня завітали до навчального корпусу № 3, де в 307 аудиторії відбулося урочисте відкриття. Алла Василівна також привітала всіх, хто приєднався до Зимового вікенду «Я в курсі свого професійного майбутнього» в режимі онлайн. Вона наголосила, що економічний факультет – велика дружна родина, де будуть раді зустріти всіх присутніх на заході в новому навчальному році вже як студентів і студенток. Декан побажала учнівству корисно й цікаво провести час, отримати відповіді на свої запитання, дізнатися нову інформацію, яка допоможе їм зробити вибір на користь сучасної затребуваної на ринку праці професії. Також Алла Череп представила учасників й учасниць заходу від економічного факультету.

Вона надала слово завідувачу кафедри управління персоналом і маркетингу, професору Миколі Іванову. Алла Василівна при цьому зауважила, що попри всі складнощі воєнного часу, у 2022 році здійснили рекордний набір на освітні програми «Маркетинг» й «Управління персоналом», що свідчить про затребуваність і популярність у суспільстві цих професій. Привітавши присутніх, Микола Миколайович презентував діяльність кафедри, ознайомивши присутніх з особливостями й перевагами навчання за цими освітніми програмами.
Перший день проєкту пройшов під гаслом: «Я в курсі: маркетинг та управління персоналом – це модно!». Доцентка Вікторія Малтіз влаштувала тренінг «SMM-маркетинг у сучасних умовах», під час якого йшлося про особливості розвитку бізнесу, актуальні на сьогодні, й про роль SMM-фахівців й фахівчинь у просуванні товарів і послуг. Далі захід продовжився інтерактивним заняттям від професора Миколи Іванова «Хмарні технології в цифровому маркетингу». Слухачі та слухачки мали змогу отримати нову інформацію й опанувати необхідні в сучасному бізнес-світі навички. Завершився перший день проєкту інтерактивною лекцією старшої викладачки Юлії Тимошик «Управління ефективною командою». Присутні неабияк зацікавилися актуальною темою заняття та змогли вдосконалити свої «софт скіли», які на сьогодні високо цінуються на ринку праці. Крім того, учасники й учасниці зимового вікенду мали змогу поставити всі цікаві їм запитання, пов’язані як з темами занять, так і зі вступом на економічний факультет і навчанням на ньому. Вони отримали вичерпні відповіді від фахівців і фахівчинь ЗНУ. У результаті школярі та школярки оцінили участь у заході як цікаву й корисну та подякували всім його організаторам й організаторкам. Своєю чергою, колектив економічного факультету ЗНУ висловив сподівання, що майбутні заняття, які відбудуться в рамках проєкту, виявляться не менш захопливими й інформативними для їхніх учасників/ць.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини