Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні ЗНУ запрошує вступників отримати якісну освіту в галузях енергетики та ІТ-технологій

Сьогодні, як ніколи, країна потребує кваліфікованих фахівців і фахівчинь інженерно-технічного, економічного й управлінського напрямків. Саме їх і готують в інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні ЗНУ. Тут ви зможете отримати якісну освіту на рівнях бакалавратури і магістратури, а ті, хто прагнуть присвятити себе науковій діяльності, мають можливість вступити до аспірантури.
Як зазначив завідувач кафедри електричної інженерії та кіберфізичних систем ІННІ Віктор Коваленко, в інституті «поряд із такими потужними напрямами підготовки, як група спеціальностей будівельної галузі, металургійного спрямування, економічного й управлінського профілю, є спеціальності, без випускників/ць яких неможлива жодна галузь життєдіяльності країни». Сьогоднішня наша розповідь і присвячена саме цим спеціальностям і освітнім програмам.
А це – спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; 144 «Теплоенергетика»; 145 «Відновлювані джерела енергії та гідроенергетика» (освітня програма – «Гідроенергетика»); 153 «Мікро- та наносистемна техніка» (освітні програми: бакалаврат – «Мікро- та наносистемна техніка» магістратура - «Мікроелектронні інформаційні системи»); 171 «Електроніка»; 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» (освітня програма – «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології»); 121 «Інженерія програмного забезпечення» (освітні програми: бакалаврат – «Програмне забезпечення систем», магістратура – «Інженерія програмного забезпечення»).
Отримати перспективну освіту за спеціальностями: 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; 144 «Теплоенергетика»; 145 «Відновлювані джерела енергії та гідроенергетика»; 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» можна, ставши студентом/кою кафедри електричної інженерії та кіберфізичних систем ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (завідувач – Віктор Леонідович Коваленко). А спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» (освітня програма «Програмне забезпечення систем»); 153 «Мікро- та наносистемна техніка»; 171 «Електроніка» пропонує вам отримати кафедра електроніки, інформаційних систем і програмного забезпечення (завідувачка – Тетяна Володимирівна Критська).
То де саме реалізують себе випускники/випускниці вищезазначених освітніх програм? Ті, хто здобув освіту за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», забезпечують безперебійну роботу та стають керівниками/керівницями багатьох ключових електро- й енергогенеруючих і промислових підприємств не лише нашої країни, а й зарубіжжя. На тих, хто отримає освіту за спеціальністю 144 «Теплоенергетика», чекає успішна кар’єра на багатьох підприємствах, зокрема, на тих, що спеціалізуються на генерації теплової енергії як промислової, так і побутової галузі. Випускників/ць спеціальності 145 «Відновлювані джерела енергії та гідроенергетика» завжди чекають на Дніпровському каскаді гідроелектростанцій і, перед усім, на нашій Дніпровській ГЕС, а також – у будь-якій країні світу, адже відновлювальна енергетика на сьогодні – один із пріоритетних напрямків розвитку цієї галузі.
Практично жодне сучасне виробництво не обходиться без автоматизації процесу та використання комп’ютерно-інтегрованих технологій. Тож ті, хто оберуть для себе спеціальність 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», неодмінно досягнуть професійного успіху на будь-якому підприємстві України та зарубіжжя, ставши фахівцями/чинями з робототехніки, інженерами/ками з комп’ютерних систем, автоматизації, програмістами/ками тощо. За більш ніж 50 років – а це свідчить про стабільний попит і високу потребу у випускниках спеціальностей 153 «Мікро- та наносистемна техніка» та 171 «Електроніка» – підготували понад 10 тисяч висококваліфікованих фахівців/фахівчинь в області мікро- та наноелектроніки, мікроелектронних й електронних інформаційних систем, фотоелектричних перетворювачів. Випускники та випускниці цих спеціальностей будують успішну кар’єру, як на підприємствах України, так і за її межами. Випускників і виускниць спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» можна зустріти в будь-якому куточку Землі. Адже в інженерному навчально-науковому інституті готують справжніх професіоналів/ок ІТ-галузі! До того ж, студенти та студентки цієї спеціальності мають можливість безкоштовно навчатися у всесвітньо відомій Мережевій академії «Cisco». До речі, практично всі ці спеціальності належать до групи спеціальностей особливої підтримки держави, а це – значна кількість бюджетних місць і підвищений рівень стипендії.
Більш детальну інформацію про вказані спеціальності та освітні програми можна отримати, подивившись відеозвернення завідувача кафедри електричної інженерії та кіберфізичних систем ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ Віктора Коваленка за лінком:
https://www.youtube.com/watch?v=X7Zv_DHgGSM
Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні
Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/