Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентство ФІФ завершило навчання на онлайн-курсах Гете-інституту

Студентство ФІФ завершило навчання на онлайн-курсах Гете-інституту

Студентство ФІФ завершило навчання на онлайн-курсах Гете-інституту
06.02.2023 11:46 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології Гете-інститут освітній процес онлайн-курси

Уже вкотре студентство факультету іноземної філології (англійське відділення, німецька мова як друга) ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяло участь у онлайн-курсі Гете-інституту в рамках спільної програми Запорізького національного університету та Гете-інституту «DLl 2». Навчання присвятили новітнім методикам викладання німецької мови як іноземної.

 

Упродовж чотирьох місяців майбутні вчителі й вчительки виконували різноманітні вправи, тести та завдання. Наприкінці вони розробили кілька практичних проєктів, у рамках яких студенти/ки не тільки ставили собі завдання, але й знаходили вдалі шляхи для їхнього вирішення. До того ж, треба відзначити, що все робота на платформі здійснювалась винятково німецькою мовою. Зараз колектив факультету іноземної філології чекає на отримання міжнародних сертифікатів за результатами участі в навчаннях і на початок нових курсів, де також братимуть участь студенти та студентки ФІФ.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини