Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет іноземної філології плідно співпрацює з Ургенчським державним університетом (Узбекистан)

Факультет іноземної філології плідно співпрацює з Ургенчським державним університетом (Узбекистан)

Факультет іноземної філології плідно співпрацює з Ургенчським державним університетом (Узбекистан)
06.02.2023 14:41 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології міжнародна діяльність заклади вищої освіти науково-методичний семінар

Викладачки факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) гідно представляють науковий потенціал факультету у виші-партнері. У рамках угоди про науково-педагогічне співробітництво між Запорізьким національним університетом і Ургенчським державним університетом (Узбекистан), Юлія Деревянко, старша викладачка кафедри іноземних мов професійного спрямування, та Юлія Третяк, доцентка кафедри романської філології і перекладу, відгукнулися на ініціативу керівництва факультету іноземної філології УрДУ. Запорізькі науковиці започаткували низку науково-методичних семінарів з актуальних проблем сучасної лінгвістики та перекладознавства.

 

Юлія Деревянко та Юлія Третяк здійснюють керівництво магістерськими роботами на кафедрі романо-германської філології УрДУ й охоче діляться своїми знаннями та досвідом з узбецькими колегами. Перші семінари за темами «New directions and methodology of modern linguistic researches» та «Tendances actuelles en linguistique et en traductologie» відбулися 20 січня. Щира зацікавленість узбецьких колег, а також – магістрів/ок і студентів/ок, присутніх на заході, потужно мотивує наших «легіонерок» до підготовки майбутніх семінарів, запланованих на 17 лютого.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини