Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованка ЗНУ Інна Сич (Черняк) виборола «золото» першого турніру серії з парадзюдо (Португалія)

Вихованка ЗНУ Інна Сич (Черняк) виборола «золото» першого турніру серії з парадзюдо (Португалія)

Вихованка ЗНУ Інна Сич (Черняк) виборола «золото» першого турніру серії з парадзюдо (Португалія)
07.02.2023 11:01 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм спорт парадзюдо перемога

Днями в місті Алмаді (Португалія) відбувся перший турнір серії Гранпрі з парадзюдо, який відкрив програму «IJF World Tour» у 2023 році. Участь у змаганнях взяли 171 дзюдоїст/ка із 28 країн світу. Успішно представила Україну на цьому масштабному спортивному змаганні заслужена майстерка спорту України, чемпіонка Паралімпійських ігор, вихованка Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Інна Сич (Черняк).

 

Відзначимо, що загалом Україну на першому Гранпрі сезону в змаганнях дзюдоїстів/ок із вадами зору представляли сім спортсменів і спортсменок, які вибороли 5 нагород — «золото», два «срібла» та дві «бронзи». Єдине золото (дзюдо, вагова категорія до 57 кілограмів) до національної скарбнички принесла досвідчена і титулована спортсменка із Запоріжжя Інна Сич (Черняк). Після закінчення змагань у Алмаді парадзюдоїсти розпочали підготовку до Всесвітніх ігор в британському Бірмінгемі (18-27 серпня 2023 р), це – ще одна можливість добрати рейтингових очок у боротьбі за ліцензії на Паралімпіаду-2024.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини