Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам і випускницям бакалаврату ЗНУ розповідають, як краще підготуватися до вступу до магістратури

Випускникам і випускницям бакалаврату ЗНУ розповідають, як краще підготуватися до вступу до магістратури

Випускникам і випускницям бакалаврату ЗНУ розповідають, як краще підготуватися до вступу до магістратури
07.02.2023 11:09 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультети відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування магістратура вступ-2023 Національна поліція

Нещодавно в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася низка важливих профорієнтаційних заходів.

 

Так, 2 лютого для здобувачів/ок вищої освіти – заочного відділення 3 курсу за скороченим терміном навчання, та 5 курсу кількох факультетів організували зустріч із начальницею відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галиною Микитів. Представники та представниці математичного, історичного, філологічного факультетів, а також факультетів іноземної філології та фізичного виховання, здоров’я та туризму також зустрілися із директоркою Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варварою Петросовою та представниками/цями головного управління Національної поліції в Запорізької області.

Привітавши учасників/ць заходу, Галина Володимирівна надала слово гостям – начальниці сектору організації відбору управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Запорізької області Анні Бакулинській-Решетіло та командиру роти батальйонної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Євгену Литвинцю. Звертаючись до молоді, Анна Андріївна висловила подяку керівництву вишу за можливість провести якісну та масштабну профорієнтаційну роботу в університеті, який «славиться на всю країну своєю фундаментальною освітою та випускниками/цями». Гостя підкреслила, що в такі складні для нашої Батьківщини часи Національна поліція повинна стояти на сторожі правопорядку, забезпечувати безпеку та правопорядок, свободу і права людини. Пані Анна розповила про вимоги до кандидатів/ок для служби в поліції, умови працевлаштування, віковий ценз і посади; про проходження служби, кар’єрне зростання, грошове забезпечення та соціальні гарантії, а також залишила контактні номери телефонів: (061) 239-28-10 (11), (050) 341-41-02 (07) на сайті Нацполіції та запросила учасників на сторінку Фейсбуку «Поліція Запоріжжя» https://www.facebook.com/police.zaporizhia

Про конкурсний набір до підрозділів спецпризначення розповів слухачам Євген Ярославович. Він ознайомив студентів/ок із рішенням влади про створення окремої штурмової бригади Національної поліції України, про її структуру, завдання, кадровий склад тощо. А розповідаючи про свій батальйон, пан Євген зазначив, що до служби запрошуються не тільки безпосередньо військові фахівці (розвідники, сапери, мінометники та ін.) а й тактичні медики, ІТ, «які знаються на дронах, аеророзвідці, аероскопах тощо». На завершення промови Євген Литвинець залишив свій контактний номер (098) 240-98-69.

Варто відзначити, що напередодні відбулася така профорієнтаційна зустріч і для випускників та випускниць заочного відділення бакалаврату біологічного факультету. Під час усіх заходів цього циклу учасникам й учасницям представили змістовну презентацію про ту підтримку, яку надає їм відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. За її допомогою Галина Володимирівна надала роз’яснення щодо реєстрації анкети випускника/ці бакалаврату для отримання здобувачами/ками необхідної допомоги та консультування під час підготовки до вступної кампанії. Пані Галина запропонувала молоді приєднуватися до офіційних сторінок університету в соцмережах. Вона також запросила присутніх до Асоціації випускників ЗНУ, а згодом – стати героями історій успіхів випускників. Окрему увагу приділили вступу до магістратури. Із урахуванням того, що «всі вступники/ці до магістратури на основі ступеня бакалавру складатимуть Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з двох блоків: тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, чи іспанської), тесту на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов».

Своєю чергою, Варвара Петрівна розповила присутнім, що «зараз йде набір на підготовчі курси з англійської мови на 80 академгодин, ми плануємо провести ці заняття з лютого по травень-місяць у вечірній час: з 18.00 до 20.40. Це – саме підготовка для вашого іспиту». Під час цих занять передбачається робота з лексикою, граматикою та стратегією роботи з текстами, а також – виконання типових завдань і тестів. Пані Варвара оприлюднила в чаті номер телефону 066-290-56-21, за яким можна записатися на курси. Також директорка Центру інтенсивного вивчення іноземних мов підкреслила, що оплата за навчання на курсах (яку, до речі, можливо здійснити у два етапи) є найнижчою у Запоріжжі, і що планується організація підготовчої групи за місяць до іспиту. Підбиваючи підсумки зустрічей, Галина Володимирівна попередила учасників/ць, що у разі, якщо вони не зможуть скласти іспит за технологією ЗНО в пункті тестування чи в тимчасовому екзаменаційному центрі, вони матимуть змогу зробити це дистанційно в університеті та побажала їм подальших успіхів.

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні ЗНУ,

Вероніка Агапова,

студентка факультету журналістики

ОП «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання»

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини