Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В.о. ректора Микола Фролов зустрівся з аспірантським активом ЗНУ

В.о. ректора Микола Фролов зустрівся з аспірантським активом ЗНУ

В.о. ректора Микола Фролов зустрівся з аспірантським активом ЗНУ
08.02.2023 16:35 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ректорат відділ аспірантури докторантура аспірантське самоврядування зустріч стипендіальні виплати освітній процес захист дисертаційних робіт

Днями в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася чергова зустріч в.о. ректора Миколи Фролова з аспірантським активом. Враховуючи нинішню ситуацію в країні, захід організували як в очному форматі, так і через zoom-конференцію. Це дало можливість долучитися усім охочим і поставити питання в.о. ректора та проректорам університету.

 

На захід також запросили проректорів вишу для обговорення важливих питань. Розпочали зустріч, власне, з головного – питання про виплати стипендій аспірантам і докторантам. Микола Олександрович зауважив, що на початок січня заборгованостей із виплат стипендій немає, і це означає, що перерахування стипендіального фонду відбуватиметься найближчим часом, аби ліквідувати фінансову заборгованість і за січень. Крім того, аспірантів й аспіранток цікавили питання щодо захисту дисертації в режимі онлайн і під час дії воєнного стану. Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов підтримали всі мудрі аспірантські ініціативи та запевнили в підтримці дисертантів у процесі захисту дисертацій.

Активно обговорювалися й чимало питань, пов`язаних із подальшим працевлаштуванням щойно захищених докторів філософії. Микола Олександрович запевнив учасників й учасниць заходу в правильності обраного ними шляху й детально обговорив з аспірантами й аспірантками процедуру працевлаштування в ЗВО, зокрема, запрошуючи майбутніх докторів і докторок філософії приєднатись до викладацьких лав рідного університету. На завершення зустрічі Микола Фролов подякував за активність і плідну розмову та запросив до участі в майбутніх цікавих ініціативах університету.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини