Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ організували урочистості для випуску-2023

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ організували урочистості для випуску-2023

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ організували урочистості для випуску-2023
10.02.2023 14:55 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Фаховий коледж бізнесу харчові технології освітній процес вручення дипломів випускникам

Сьомого лютого 2023 року у відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся випуск студентів і студенток денної форми навчання зі спеціальності 181 «Харчові технології».

 

Навчатися в умовах війни було нелегко, але завдяки впровадженню сучасних форм і методів навчання та високого педагогічного професіоналізму викладачів і викладачок коледжу, молодь успішно оволоділи теоретичними знаннями та практичними навичками, що забезпечить затребуваність на сучасному ринку праці. Харчова галузь завжди була в трендах. Саме тому випускники й випускниці не мають проблем із працевлаштуванням і можуть не лише дотримуватись чітко всіх технологій приготування страв, а й запроваджувати нові технології, тим самим реалізуючи власний творчий потенціал.

Колектив коледжу з нагоди вручення дипломів зазначає: «Ми впевнені, що наші випускники та випускниці гідно займуть свої місця у виробничих і торгових підприємствах України, володіючи передовими знаннями, методиками та практичними навичками виконання робіт у галузі харчових технологій. Бажаємо вам, дорогі випускники та випускниці, впевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети в ім’я процвітання України!».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини