Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту організували майстер-клас для шкіл Запорізького регіону

На факультеті менеджменту організували майстер-клас для шкіл Запорізького регіону

На факультеті менеджменту організували майстер-клас для шкіл Запорізького регіону
13.02.2023 13:18 Все Головні новини Факультети Менеджменту Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування магістратура заклади загальної середньої освіти майстер-клас

Одинадцятого лютого викладачі та викладачки кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньо економічної діяльності факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели майстер-клас для вчителів і вчительок Запорізького регіону.

 

На початку заходу доктор наук із державного управління Дамір Бікулов привітав присутніх і наголосив на тому, що кожен вчитель і вчителька можуть у наступному навчальному році вступити на освітній рівень «магістр» за ОП «Менеджмент закладів, освіти, культури та спорту». На продовження онлайн-заходу перед його учасниками й учасницями виступив доцент кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньо економічної діяльності Олександр Олійник. Йшлося про практичні напрацювання щодо проблем оцінювання та вирішення задач з економіки для 8-9 класів. Під час майстер-класу розглянули приклади розв’язань конкретних задач з економіки. Всі присутні на заході подякували й відзначили, що задоволенні отриманими знаннями та досвідом і чекають на майбутні зустрічі.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини