Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики поінформували майбутніх вступників про особливості вступу на старші курси

На факультеті журналістики поінформували майбутніх вступників про особливості вступу на старші курси

На факультеті журналістики поінформували майбутніх вступників про особливості вступу на старші курси
14.02.2023 09:32 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики наукова бібліотека відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування екскурсія майстер-клас вступна кампанія-2023

Днями представниці кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності факультету журналістики ЗНУ організували консультаційну зустріч студенток Мелітопольського фахового коледжу культури і мистецтв із начальницею відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування нашого університету Галиною Микитів і керівництвом Наукової бібліотеки ЗНУ.

 

Наразі питання подальшого працевлаштування, навчання та профорієнтації – нагальні для випускників і випускниць освітніх закладів різного рівня. Тому майбутні фахівчині бібліотечної справи, студентки 2 та 3 курсу КЗ ЗОР «Мелітопольський фаховий коледж культури і мистецтв», звернулися за інформацією про вступ і навчання в Запорізькому національному університеті до його фахівців і фахівчинь. Доцентки факультету журналістики Тетяна Іванюха та Кристина Пирогова розповіли про особливості освітнього процесу на факультеті, зокрема, про можливості, які відкриваються для студентства спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», серед яких: високопрофесійні фахові викладачі/ки та професори/ки, велика кількість практик і практично-орієнтоване навчання.

Галина Микитів, начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, надала випускницям коледжу вичерпну інформацію щодо основних етапів вступної кампанії, необхідних документів, можливостей пільгового вступу та навчання, переваг навчання на факультеті журналістики. Галина Володимирівна також продемонструвала інформаційні ресурси відділу, сайт Приймальної комісії ЗНУ, де відбувається постійне оновлення інформації, та запросила майбутніх абітурієнток, щоб постійно бути в курсі новин щодо вступу, зареєструватися за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/1GO9mIr9Eg9lyhmX8G5xIxYUiG1ydP6ORgSN8bi7cM44/edit?ts=636caaba

Справжнім «вікном» у професію, Наукову бібліотеку ЗНУ та загалом до університету став майстер-клас із роботи з електронним каталогом бібліотеки від її директорки Ніни Чалої та завідувачки відділу наукової обробки документів Катерини Гладких. Представниці бібліотеки розповіли про багаті ресурси книгозбірні вишу, нові форми роботи з бібліотечними документами та читачами/ками, висвітлили використання новітніх технологій та багато іншої корисної для майбутніх колег інформації.

Незважаючи на дистанційний формат, зустріч видалася інформаційно та емоційно насиченою. Майбутні вступники так відгукнулися про спілкування: «Я дізналася дуже багато нового: не очкувала, що в бібліотеці ЗНУ працює 31 працівник – якщо тут така кількість фахівців/фахівчинь і ще й різні відділи, це визначає дуже високий рівень закладу» (М.І.), «Зустріч із представницями ЗНУ пройшла в теплій атмосфері, була дуже інформативною та корисною» (А.Т.), «Отримана інформація дуже важлива для моєї майбутньої професії бібліотекарки. Мене дуже вразила саме електронна бібліотека ЗНУ – на сайті проста навігація, легкий пошук, велика база даних. Я дуже вдячна організаторкам і доповідачкам за таку можливість у ці складні часи. Скоріше б хотілося відвідати бібліотеку й університет!» (К.К.).

 

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини