Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда ЕПФК ЗНУ виборола ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності «FINCUP-2022»

Команда ЕПФК ЗНУ виборола ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності «FINCUP-2022»

Команда ЕПФК ЗНУ виборола ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності «FINCUP-2022»
15.02.2023 11:19 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж наукова діяльність турнір фінансова грамотність перемога

Із листопада 2022 по січень 2023 тривав відкритий Всеукраїнський турнір із фінансової грамотності «FINCUP-2022», у якому взяла участь команда Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Організаторами Турніру стали: Міністерство освіти і науки України, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Громадська організація «Діловий клуб “Партнер”». За даними організаторів, у цьому році зареєструвалася рекордна кількість учасників й учасниць – 152 команди, а це – 912 здобувачів і здобувачок освіти закладів загальної, фахової передвищої та вищої освіти. Оцінювало виступи команди професійне журі, до складу якого увійшли управлінці/ниці найвищої ланки банківської галузі України.

Команда Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ «ПЛУТОС» у складі здобувачів/ок освіти 2-3 курсів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 071 «Облік і оподаткування»: Валерія Чернишова, Крістіна Ковальова, Софія Тарасова, Артем Безуглий, Наталія Валєєва та капітан команди Катерина Шелудько гідно представила свій заклад освіти. Її кураторкою та тренеркою стала Людмила Чичун, викладачка економічних дисциплін вищої категорії, старша викладачка.

Турнір відбувся в кілька етапів. Метою першого стало визначення загального рівня фінансової грамотності учасників/ць шляхом тестування на платформі MOODLE. Команда «ПЛУТОС» в цьому турі продемонструвала ґрунтовні теоретичні знання, ерудицію, обізнаність із фінансової грамотності. У підсумку команда ЕПФК увійшла до 10 найкращих команд серед загальної кількості учасників/ць 1 етапу від 57 різних закладів фахової передвищої освіти України. У другому етапі члени/кині журі оцінювали творчі роботи учасників/ць на одну із запропонованих тем. Головною вимогою цього етапу турніру було залучення молоді до поглибленого вивчення фінансових питань, стимулювання творчого мислення, отримання практичних навичок у фінансовій галузі, сприяння розвитку раціональної фінансової поведінки.

Члени/кині журі оцінювали конкурсні роботи команд за такими критеріями: рівень розкриття обраної тематики; найбільш креативний сценарій; змістовність, логічність і доступність творчої роботи й оформлення творчої роботи. Команда «ПЛУТОС» презентувала свою роботу на тему «Криптовалюта – це міф чи реальність?», обравши цікавий формат презентації про найактуальніші питання, пов’язані із цифровою валютою. Креативний підхід команди до оформлення роботи та повноту розкриття обраної теми члени журі оцінили на максимальний бал.

Останній, третій, тур Турніру відбувся 28 січня 2023 року. Фіналісти/ки п’яти команд представляли свої творчі роботи та відповідали на питання журі в онлайн-режимі. Члени/кині журі оцінювали виступи команд за такими критеріями: рівень володіння темою дослідження; аргументація та ґрунтовність висновків за темою дослідження; повнота та точність відповіді на запитання; уміння вести дискусію. Учасники й учасниці команди «ПЛУТОС» гідно представили свій коледж і відповіли на всі питання журі. Саме тому виступ із темою «Криптоволюта – це міф чи реальність?» заробив найвищі бали за творчість, креативність і змістовність.

За підсумками трьох етапів Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності «FINCUP-2022» команда Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ нагороджена дипломом ІІ ступеня та відзначена особливою номінацією за кращу творчу роботу та високий рівень наукового дослідження (найвищі бали на другому та третьому етапах). Колектив коледжу привітав студентів і студенток і їхню з перемогою та побажав їм подальших здобутків.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини