Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ можна скласти іспит на рівень володіння державною мовою

На базі ЗНУ можна скласти іспит на рівень володіння державною мовою

На базі ЗНУ можна скласти іспит на рівень володіння державною мовою
03.03.2023 16:51 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ моніторингу якості освіти та ліцензування іспит рівень володіння державною мовою

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», особи, які мають намір набути громадянство України або претендують на обрання чи призначення на визначені цим Законом посади, від 16 липня 2021 року повинні засвідчувати свій рівень володіння державною мовою. Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою видає Національна комісія зі стандартів державної мови за результатами складених іспитів. Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови іспиту, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії. Від 13 серпня 2021 року іспит на рівень володіння державною мовою можна скласти в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Зареєструватися на іспит можна за лінком: https://exam.mova.gov.ua/
Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови за лінком: https://mova.gov.ua/
Для реєстрації на іспит на базі Запорізького національного університету обирайте наш заклад із меню, що розгортається. Звертаємо увагу, що іспит відбувається за адресою: вул. Жуковського, 55а (навчальний корпус № 6, аудиторія 314).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених на сторінці реєстрації, та уважно перевіряйте правильність введених персональних даних. Відповідальна особа Луіза Асхабівна Муцураєва (тел. 289-12-99).

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини