Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В.о. ректора Микола Фролов: «Вітаю колектив Запорізького національного університету з Днем єднання»

В.о. ректора Микола Фролов: «Вітаю колектив Запорізького національного університету з Днем єднання»

В.о. ректора Микола Фролов: «Вітаю колектив Запорізького національного університету з Днем єднання»
16.02.2023 11:02 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет День єдності свято поздоровлення

Шістнадцятого лютого український народ відзначає День єднання. Ця дата набула особливого символічного значення на сьогодні, коли вона символізує єдність українців під час повномасштабних військових дій країни-терориста й розуміння, що лише консолідація наблизить нашу перемогу над страшним ворогом. Цього дня в.о. ректора ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Микола Фролов привітав колективу університету зі знаменною датою.

 

Микола Олександрович відзначив:

- Шановні колеги, здобувачі та здобувачки освіти, абітурієнти й абітурієнтки, які прагнуть навчатися в закладі вищої освіти європейського рівня. Сьогодні Україна вдруге відзначає День єднання. Це свято запровадили на державному рівні 2022 року, на тлі загрози російської військової агресії, за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення. Й за цей страшний рік українці/ки довели всьому світові, що саме в об’єднанні зусиль кожного й кожної в героїчному протистоянні сильному й підступному ворогу – шлях до перемоги.

Із впевненістю можу сказати, що Запорізький національний університет продемонстрував силу консолідації зусиль. Це надало можливість відновити й успішно подовжити надавати якісні освітні послуги, сприяти подальшому розвитку вітчизняної науки, а отже – наближенню перемоги й відбудови країни в майбутньому, підтримати освітні заклади, які перебазувались до ЗНУ з тимчасово окупованих територій, провадити щоденну плідну волонтерську діяльність, допомагаючи українським воїнам і підтримуючи тих, хто опинився у скрутних життєвих обставинах. Я вдячний кожному й кожній із вас, хто, попри всі складнощі дії воєнного стану, об’єднує свої зусилля з друзями й однодумцями задля спільної мети – Перемоги України. Пам’ятаймо, що для її наближенням нам потрібно вірити в Україну та Збройні сили України, а також докладати всіх зусиль, щоб допомагати в цьому країні та не забувати про нашу основну мету: навчання висококваліфікованих фахівців і фахівчинь, яких потребує наша держава й внесок у невпинний поступ української науки.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини