Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні ЗНУ відсвяткували День Святого Валентина

В інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні ЗНУ відсвяткували День Святого Валентина

В інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні ЗНУ відсвяткували День Святого Валентина
16.02.2023 11:50 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет інженерний навчально-науковий інститут студентське самоврядування дозвілля свято День Святого Валентина

Серед найулюбленіших і найромантичніших свят для молоді День Св. Валентина посідає особливе місце. Щороку студентська рада інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ робить усе, щоб цей день запам’ятався як свято кохання та веселощів. А цього року до них приєдналася молодь з факультетів і коледжів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Підготовлене для свята приміщення, яке останнім часом стало місцем зустрічі для активних, допитливих і веселих хлопців і дівчат, яскраво прикрасили активісти/ки ІННІ. Кімната сяяла різнобарвними вогниками. Прибрана повітряними кульками, вона наповнювалося музикою та яскравими емоціями закоханих.

Господарі й господарки святкового вечора прагнули, щоб «у цей день в залі панувала романтична атмосфера, яку з ними розділили і гості». На учасників й учасниць чекали різноманітні конкурси та фотозона. Танцювальний марафон змінювався веселими іграми. І дуже доречними виявилися печиво та фрукти, напої, про які подбали організатори й організаторки свята та їхня команда підтримки. За традицією, закохані й ті, хто просто хотів висловити свою симпатію однокурсниці або однокурснику, мали змогу зареєструвати жартівливий «шлюб на один день».

Студентська рада інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні щиро подякувала за підтримку спонсорам/кам заходу – запорізьким фірмам й організаціям.

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини