Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запоріжжі відзначили спортивні успіхи вихованки ЗНУ Еліни Сєлємєнєвої

У Запоріжжі відзначили спортивні успіхи вихованки ЗНУ Еліни Сєлємєнєвої

У Запоріжжі відзначили спортивні успіхи вихованки ЗНУ Еліни Сєлємєнєвої
16.02.2023 12:04 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм спорт карате перемога нагорода

Днями в Запоріжжі під час конференції з нагоди успішного виступу місцевих спортсменок на міжнародних змаганнях начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОВА Наталія Власова вручила нагороди членам/членкиням збірної команди України з карате. Серед відзначених була вихованка Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Еліна Сєлємєнєва (тренер – Анатолій Михайленко).

 

Відзначимо, що Еліна Сєлємєнєва під час змагань у Парижі на турнірі «Paris Open-2023» перемогла багатьох конкуренток й отримала срібну медаль, поступившись місцем лише французькій спортсменці. Також під час молодіжного чемпіонату Європи з карате на Кіпрі серед 1114 атлетів й атлеток вона виборола золоту медаль в категорії куміте U21.

Під час церемонії нагородження відзначили ще одну запорізьку спортсменку – Олександру Шолохову, яка виборола золоту медаль на змаганнях першого етапу Прем’єр Ліги WKF 2023 у Каїрі. До речі, це – уже друга золота медаль каратистки на змаганнях у Каїрі.

Начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОВА Наталія Власова, вручаючи нагороди Еліні Сєлємєнєвій та Олександрі Шолоховій, зазначила: «За результатами виступів наші спортсменки на міжнародних змаганнях з карате перемогли, завоювали призові місця. Для нас дуже важливі перемоги спортсменів, які надихають та допомагають вірити, що українська нація непереможна, сильна духом, та вміє долати супротивника як на спортивному фронті, так і на справжньому».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини